Un eveniment de oportunități profesionale la Centrul Stomatologic Dentus Dentino
08-07-2024 1704
Timp de citire: 2 min.

Un eveniment de oportunități profesionale la Centrul Stomatologic Dentus Dentino

Într-o încercare de a îmbina angajamentul față de comunitate cu oportunitățile profesionale din domeniul stomatologiei, Centrul Stomatologic Dentus Dentino se pregătește să organizeze un eveniment special - Ziua Ușilor Deschise. Acest eveniment unic, nu doar că oferă o privire de aproape în lumea fascinantă a stomatologiei moderne, dar și aduce beneficii, dând posibilitatea de a face parte din familia noastră și de a construi o carieră prosperă alături de noi.

Despre Clinica Stomatologică Dentus Dentino

De peste 10 ani, Centrul Stomatologic Dentus Dentino se dedică transformării zâmbetelor pacienților din Moldova, România și alte țări. Echipa noastră de profesioniști utilizează cele mai moderne echipamente și implementează inovații de ultimă generație pentru a oferi o gamă largă de servicii stomatologice, precum: terapie, chirurgie, implantologie, protetică și estetică.

Cei peste 30.000 de pacienți tratați de noi, ne apreciază pentru profesionalism, calitate și tehnicile cele mai performante pe care le folosim.

Viziunea: Dentus Dentino – crește în fiecare zi. Aducem inovații în Republica Moldova. Oferim standarde înalte pentru pacienții noștri și contribuim la sănătatea acestora.

Misiunea: Suntem clinica ce furnizează servicii stomatologice de TOP, moderne și accesibile, utilizând tehnologia și experiența specialiștilor noștri.

Clinica Dentus Dentino are o echipa mare, inclusiv în marketing, vânzări, suport pacienți și continuăm să ne extindem.

Invităm colegi ambițioși, responsabili și proactivi în echipa noastră.

O zi de oportunități și generozitate

Când? 27 iulie 2024

Ora? 10:00 - 14:00

Unde? str. Gheorghe Asachi 4, Telecentru, mun.Chișinău

Ce puteți aștepta?

Oportunități profesionale. Dacă sunteți în căutarea unei cariere în domeniul stomatologiei, acest eveniment este locul potrivit pentru a afla mai multe despre oportunitățile noastre de angajare. Vom organiza sesiuni de recrutare și interviuri pentru diverse poziții disponibile în cadrul clinicii noastre, pe care le găsiți mai jos:

  1. Asistentă medicală (pe termen lung)
  2. Recepționistă
  3. Manager de clinică
  4. Operator CallCenter
  5. PR Manager
  6. Consultant relații cu clienții (Ghid al pacientului)
  7. Manager Vânzări

Cum vă puteți implica?

Toți doritorii sunt bineveniți să ni se alăture pentru o zi de generozitate, descoperire și oportunități. Vino să te bucuri de o experiență educativă și de a aduce un zâmbet pe chipurile celor care au nevoie de ajutorul tău. Împreună, putem face o diferență semnificativă în comunitatea noastră.

Pentru mai multe informații și pentru a confirma prezența, vă rugăm să ne contactați la +373 78 044 048.

Primește cele mai noi articole direct
în inbox

Așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: recrutare@dentus.md, indicând postul pentru care candidezi.

Caută un loc de muncă după:
Redacția  delucru.md
Publicat de către
Redacția delucru.md
heart
Abonați-vă la rețelele noastre sociale, unde publicăm conținut util și interesant
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?