Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:

  • Comunicarea cu clienții;
  • Identificarea potențialilor clienți;
  • Negocierea cu potențiali clienți, realizarea procesului de vânzare;
  • Gestionarea bazei de date a clienților
  • Menținerea și creșterea vânzărilor
  • Atingerea targheturilor personale;
  • Elaborarea ofertelor comerciale unice.

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiența constituie un mare avantaj
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă;
  • Cunoștințe de utilizare a PC (MS Office), inclusiv EXCEl nivel începător.
  • Abilități de comunicare.
  • Capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenilor.

Oferim:

  • Program de lucru- full time ([vezi telefon]9.00-18.00);
  • Bază de date de clienți;
  • Birou confortabil;
  • Colectiv primitor;

Salariu motivant, în creștere în funcție de performanțele înregistrate.

Dacă ești interesat/ă, transmite CV-ul tău pe adresa contact@realitatea.md">contact@realitatea.md. Te așteptăm cu drag în echipă.

Trimite CV

Despre companie

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte