Publicat Ieri

Manager de proiecte de Comunicare și PR

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un manager de proiecte de comunicare și PR cu abilități tehnice de implementare pentru a se alătura echipei noastre. Responsabilitățile poziției includ gestionarea proiectelor de comunicare și PR, dezvoltarea strategiilor de comunicare și implementarea acestora în mod eficient.

Responsabilități:

  • Gestionarea unui portofoliu de mai multe proiecte simultan, inclusiv planificarea, organizarea și controlul activităților proiectelor.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare și PR, inclusiv stabilirea obiectivelor, identificarea publicului țintă și definirea mesajelor cheie.
  • Crearea și implementarea planurilor de comunicare, inclusiv selectarea canalelor de comunicare și dezvoltarea conținutului.
  • Monitorizarea și evaluarea eficacității strategiilor de comunicare și PR și ajustarea lor în consecință.
  • Colaborarea cu echipe interne și externe, inclusiv cu designeri, specialiști în marketing digital, jurnaliști și alte echipe de specialiști în comunicare.
  • Asigurarea respectării bugetelor și termenelor de livrare ale proiectelor.
  • Raportarea periodica a progresului proiectelor, a bugetelor și a oricăror probleme sau riscuri asociate proiectelor.

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în gestionarea proiectelor de comunicare și PR.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Experiență în dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare și PR.
  • Cunoștințe solide de tehnologie și abilități de implementare a soluțiilor tehnice.
  • Abilități solide de organizare, planificare și gestionare a proiectelor.
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și schimbător.
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții.

Oferta noastră:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
  • Lucrul într-un mediu dinamic și provocator.
  • Colaborarea cu o echipă de profesioniști talentați.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și îndepliniți cerințele poziției, vă rugăm să trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email specificată:

contact@realitatea.md

Trimite CV

Despre companie

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte