Publicat Ieri

Consultant Vânzări la telefon ( 20000lei)

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoaşterea PC nivel de utilizator;
  • Limba Română/Rusă (vorbire);
  • Experiența în vînzări prin telefon constituie un avantaj pentru succes;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă;

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă amenajat în oficiu, situat în sectorul Centru;
  • Posibilitate de avansare;
  • Abonament cu minute nelimitate;
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne;
  • Instruire obligatorie în domeniul imobiliar precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzări și negociere.

Responsabilități:

  • Vânzarea prin telefon a serviciilor companiei;
  • Să oferi asistență în acord cu condițiile și procedura companiei;
  • Să ai abilități de comunicare eficiente

Expediați CV-ul pe adresa de email: hr@proimobil.md cu indicarea poziției în care ați dori să activați.
Telefon:  [vezi telefon]068741144.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: prohr@proimobil.md , cu mențiunea ”Consultant Vanzari la telefon”.

Abilități cheie
Comunicare clară și eficientă Atenție la detalii și simț estetic Apeluri reci Adaptabilitate Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Vânzări Răbdare Productivitate și organizare Negocierea și semnarea contractelor Motivație Managementul relației cu clienții (CRM) Inteligență emoțională Gândire critică Creativitate Convingere
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Despre companie

Pro Imobil.MD a fost înființată în Chișinău ca o companie concentrată spre satisfacerea eficientă a clienților și deservirea lor la cea mai înaltă calitate în toate solicitările din imobiliare.

În timp, compania domină piața imobiliară din Republica Moldova prin orientare către client, oferindu-i atât o susținere profesională, cât și înțelegerea nevoilor personale.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte