Publicat  06 Octombrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Менеджер по продаже недвижимости (de la 20 000 MDL) для Proimobil

ProImobil Chișinău Full Time 20000 MDL

Informații de bază

Salariul:
20000 MDL
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Требования к кандидатам:

  • Активность и коммуникабельность;
  • Креативный подход к ведению переговоров;
  • Желание работать и зарабатывать

Обязанности:

  • Проведение переговоров; проведение показов объектов недвижимости;
  • Заключение договоров купли - продажи объектов недвижимости;
  • Сопровождение сделки; оформление документов.

Мы предлагаем

  • высокий и стабильный доход;
  • % от продаж;
  • объем работы предоставляется;
  • юридическая, информационная и рекламная поддержка;
  • трудоустройство с предоставлением установленного законодательством социального пакета;
  • возможность для профессионального и карьерного роста.

У Вас есть готовность к динамичной и интересной работе?

Направляете ваши резюме с ФОТО.
Web: olgahr@proimobil.md
Telefon: 069697444.

Pro Imobil.MD a fost înființată în Chișinău ca o companie concentrată spre satisfacerea eficientă a clienților și deservirea lor la cea mai înaltă calitate în toate solicitările din imobiliare.

În timp, compania domină piața imobiliară din Republica Moldova prin orientare către client, oferindu-i atât o susținere profesională, cât și înțelegerea nevoilor personale.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
strada Mihai Eminescu 52, Chișinău
Număr de contact:
069777630
prohr@proimobil.md