Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Grupul de Presă Realitatea, ce include platformele RLIVE TV, realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md, Moldovalive.md și cancan.md, își mărește echipa cu: Manager de Vânzări.

Ce oferim:

  • O poziție cheie într-un grup media de prestigiu, cu o prezență semnificativă pe piață.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ, în centrul orașului, alături de o echipă de profesioniști inteligenți și pasionați.
  • Pachet salarial atractiv: salariu fix de la 10,000 de lei, plus un sistem de comisioane din vânzări, care îți oferă posibilitatea de a-ți majora semnificativ veniturile în funcție de performanță.
  • Portofoliu variat de produse media, inclusiv transmisiuni live, reportaje comerciale, emisiuni tematice, producție video, și multe altele.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și gestionarea relațiilor cu clienții pentru a maximiza vânzările produselor și serviciilor media.
  • Crearea și implementarea de strategii de vânzări eficiente, adaptate dinamicii pieței.
  • Colaborarea strânsă cu echipele de producție și marketing pentru a asigura alinierea ofertelor cu cerințele pieței.

Candidatul ideal:

  • Experiență demonstrată în vânzările din domeniul media, cu o înțelegere profundă a pieței și a tendințelor acesteia.
  • Aptitudini excepționale de comunicare, negociere și prezentare.
  • Agilitate mentală, capacitatea de a învăța rapid și de a găsi soluții inovatoare.
  • Spirit de echipă, cu o abordare proactivă și orientată către atingerea obiectivelor.

Candidatura ta:

Pentru a te alătura echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău, o fotografie recentă și două paragrafe despre viziunea ta în domeniul vânzărilor media, la adresa de email: contact@realitatea.md.

Alătură-te la Grupul de Presă Realitatea și fii parte dintr-o echipă care modelează viitorul media!

Trimite CV

Despre companie

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, stradela Teatrului 2/2