Publicat Ieri

Manager back-office (în departamentul de proiecte)/Менеджер бэк-офиса (в отделе проектов)

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Требования:

  • Образование в области экономики, финансов, бизнеса или смежных областей;
  • Обязательное знание румынского и русского языков (знание английского будет преимуществом);
  • Навыки работы с пакетом Microsoft Office, особенно Excel и Word;
  • Внимание к деталям, аналитические способности и способность работать в многозадачном режиме.

Обязанности:

  • Заполнение и подача форм и документов для получения финансирования;
  • Обеспечение правильности оформления досье в соответствии с требованиями финансирующих организаций;
  • Разработка и представление бизнес-планов;
  • Анализ и интерпретация финансовых отчетов.

Преимущества:

  • Опытные наставники, готовые помочь вам в адаптации;
  • Реальные возможности для профессионального роста;
  • Полностью оплачиваемая стажировка;
  • Полный рабочий день в современном офисе в центре города;
  • Регулярные корпоративные мероприятия;
  • Забота о сотрудниках и их семьях.

Если вас заинтересовала эта должность и вы соответствуете требованиям, отправьте ваше резюме по адресу электронной почты: hr@sequritygroup.md, или позвоните по номеру [vezi telefon]079770297.

Ждем вас в нашей команде!

Cerințe:

  • Educație în domeniul economic, financiar, business sau a domeniilor conexe;
  • Cunoaștera obligatorie a limbii române și ruse (engleza va constitui un avantaj);
  • Abilități de lucru cu pachetul Microsoft Office, în special Excel și Word;
  • Atenție la detalii, capacitate analitică și capacitate de a lucra într-un mediu multitasking.
Responsabilități:
  • Completarea și depunerea formularelor și documentelor pentru obținerea finanțării;
  • Asigurarea corectitudinii dosarelor în conformitate cu cerințele organizațiilor de finanțare;
  • Elaborarea și prezentarea planurilor de afaceri;
  • Analiza și interpretarea rapoartelor financiare;
Beneficii:
  • Mentori experimentați, gata să vă ajute să vă integrați;
  • Oportunități reale pentru creștere profesională;
  • Salariu plătit pe deplin în perioada de intership;
  • Program de lucru full-time într-un birou ultramodern în centrul orașului;
  • Team bulding-uri regulate;
  • Grijă de angajați și familia sa.
Trimite CV-ul la adresa de e-mail: hr@sequritygroup.md, sau apelează la numărul de telefon [vezi telefon]079770297.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!
Abilități cheie
Soluționarea problemelor Time Management Gândire critică Excel

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Asigurare medicală privată

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Слово «лидер» - для нас не просто красивый эпитет. Мы – действительно лидер в сфере систем видеонаблюдения и контроля доступа в Республике Молдова. Мы в числе первых начали установку автоматической системы безопасности и пожаротушения. На сегодняшний день мы профессионалы в этой сфере и наша цель – быть лучшими во всём.

Мы проектируем и внедряем системы безопасности, оберегающие бизнес от расходов и хищений, создаем эффективный инструмент для контроля и управления процессами. Мы постоянно совершенствуемся, чтобы сделать охранные системы более доступными и расширить спектр наших услуг, в том числе – и на европейский рынок. У нас активная социальная позиция и любое начинание мы доводим до победного финала!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Alexandru Hajdeu 66