Publicat azi

Manager vinzari HVAC

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experiența în domeniu;
  • cunoasterea marfurilor pentru sisteme de incalzire,apeduct,ventilare,canalizare;
  • responsabilitate
  • studii tehnice.

Condiții de muncă:

  • salariu motivant +% GRAS din vinzari;
  • angajare oficială în câmpul muncii

Responsabilități:

  • dezvoltarea segmentului B2B;
  • buna mentinere a relatiilor de parteneriat ;
  • promovarea marfurilor din potfoliul companiei pe teritoriul repartizat;
  • indeplinirea obiectivelor companiei;
  • sporirea cifrei de afaceri.

tel.[vezi telefon]069248949

Trimite CV

Despre companie

Firma "Tresmus-Grup" SRL se înfiinţează în anul 1999. Începe să se impună pe piaţa Republicii Moldova cu distribuirea materialelor pentru sisteme de incalzire autonomă, apeduct, canalizare, aer condiţionat, materiale izolante şi tehnică sanitară. Firma “Tresmus-Grup” SRL, fiind reprezentanta oficială a uzinelor producătoare de peste hotare, garantează siguranţa şi calitatea tuturor produselor si preţuri accesibile.

De altfel, calitatea produselor este demonstrată de certificatele internaţionale corespunzătoare precum şi de faptul că firma noastră a trecut cu succes testarea şi certificarea în Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte