Publicat Ieri

Менеджер по Продажам B2B / Manager de vânzări B2B

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Здраствуйте!
Компания Firstline расширяется, и мы ищем нового сотрудника. Мы ждем вас в нашей команде!

Мы ожидаем, что Вы:

  • Cвободно владеете государственным и русским языком; английский язык – разговорный уровенъ;
  • Наделены активностью, гибкостью, с легкостью ведете переговоры, ориентированы на результат;
  • Умеете и хотите продавать.

Что будет входить в ваши обязанности:

  • Исследование рынка и идентификация потенциальных клиентов;
  • Привлечение клиентов;
  • Презентация продуктов или услуг;
  • Проведение переговоров и заключение сделок;
  • Управление отношениями с клиентами;
  • Работа с отзывами и жалобами клиентов;
  • Составление и выполнение плана продаж;
  • Разработка стратегий продаж и маркетинга;
  • Работа в команде с другими отделами компании;
  • Отчетность и анализ данных.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство;
  • Конкурентоспособная заработная плата;
  • Полный социальный пакет;
  • Рабочий график: 5/2, понедельник-пятница, с 9.00 до 18.00;
  • Постоянное развитие и карьерный рост.

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbei română și rusă; engleză - nivel conversațional;
  • Energic, flexibil, abilități de negociere, orientat către rezultate;
  • Știi cum și vrei să vinzi.

Responsabilități:

  • Cercetare de piață și identificarea potențialilor clienti;
  • Atragerea clienților;
  • Prezentarea produselor sau serviciilor;
  • Negocierea și încheierea de contracte;
  • Managementul relațiilor cu clientii;
  • Tratarea recenziilor și reclamațiilor clienților;
  • Intocmirea si implementarea planului de vânzări;
  • Dezvoltarea strategiilor de vânzări și marketing;
  • Lucrul în echipă cu alte departamente ale companiei;
  • Raportare și analiza datelor.

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social complet;
  • Program de lucru: 5/2, luni-vineri, de la 9.00 la 18.00;
  • Dezvoltare continuă și creștere în carieră.

E-mail: hr@firstline.md

Ne apelați la numărul de contact [vezi telefon]068-11-31-12

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte