Опубликовано сегодня

Manager Vânzări servicii de marketing

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

O companie care oferă servicii în domeniul de marketing digital este în căutare de Manager vânzări.

Responsabilități:

  • Crearea și implementarea unei strategii de vânzări eficiente, adaptată la tendințele pieței și la obiectivele agenției.
  • Identificarea și atragerea de noi clienți, precum și menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Negocierea contractelor cu clienții și asigurarea închiderii eficiente a vânzărilor.
  • Îndeplinire KPI lunar pe vânzări.

Cerinţe:

  • Experiență în vânzări, preferabil în industria de marketing digital sau în domenii conexe.
  • Abilități puternice de negociere și închidere.
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și ca parte a unei echipe.
  • Cunoștințe solide despre piața digitală și tendințele actuale.
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a prioritiza eficient.
  • Studii superioare în domeniul afacerilor, marketingului sau domenii conexe.
  • Fluent în limba română şi rusă, engleza doar la nivel de scriere.

Condiţii:

  • Program de muncă de luni până vineri, orele 9:00-18:00;
  • Salariu de la 12000 lei;
  • Locaţia Chişinău, Centru.

Dacă eşti interesat de ofertă, expediază CV-ul la adresa de E-mail perselect7@gmail.com

Telefon de contact [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Gândire critică Empatie Creativitate Adaptabilitate Comunicare Leadership Învățare continuă Etica în muncă

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Частное медицинское страхование

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Bănulescu Bodoni 45
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?