Опубликовано сегодня

Agent de vânzări produse metalice (terase, porţi, garduri)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Suntem în căutarea Agenţilor de vânzări în domeniul de produse metalice (terase, porţi, garduri), căruia i se oferă automobil personal pentru a dezvolta vânzări teritoriale.

Cerințe față de candidat:

  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Abilităţi de negociere şi dorinţa de a avea salariu de la 20 000 lei.
  • Experiență de lucru în vânzări în domeniul similar.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dezvoltă baza de clienți prin identificarea de noi oportunități de afaceri;
  • Propune și negociază termenii contractelor cu clienții;
  • Efectuează prezentările de produse și face demonstrații tehnice clienților;
  • Răspunde la întrebările și solicitările clienților într-un mod profesionist.

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul pe adresa de e-mail perselect7@gmail.com.

Telefon de contact: [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Lucru în echipa Etica în muncă Leadership Comunicare Time Management Empatie Creativitate Adaptabilitate Gândire critică

Преимущества

Мобильный телефон

Tранспортные расходы

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Рабочая форма

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Оплата сверхурочной работы

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Bănulescu Bodoni 45
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?