Опубликовано вчера

Expert în vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Центр, Чеканы

Описание вакансии

Cine suntem noi?
Caracaș Dental este un magazin de materiale și echipamente stomatologice care face ca această ramură a medicinei să fie mai bună, iar stomatologii și mai competenți.

Unde suntem acum și care este direcția noastră?
Astăzi suntem în Top 4 și suntem pe cale să devenim numărul 1. Clienții noștri sunt 100% din clinicile stomatologice din R.Moldova și unele saloane de frumusețe. Stomatologii care cumpără de la noi activează la Smile Dent, Punto Bianco, Dr.Romaniuc, Dr.Lica etc.

De ce căutăm un coleg?
Pentru a oferi produse de înaltă calitate pe întregul teritoriul Moldovei, ne extindem echipa de manageri în vânzări și acum căutăm un coleg la fel de bun ca și membrii echipei noastre curente.

În ce constă lucrul?

  • Atenţie! Activitatea implică deplasări (NU este lucru de oficiu)!
  • Lucrați cu clienții existenți.
  • Prezentați materiale și echipamente.
  • Creșteți profiturile de pe teritoriul dvs.
  • Atingeți obiectivele planului de vânzări.
  • Completați rapoarte.

 Ce beneficii aduce lucrul la noi?

  • Salarii mari și stabile de la 15.000 și mai mult.
  • Bonusuri pentru rezultate (de la +3.000).
  • Noi proiecte la care puteți participa.
  • Oportunitatea de a fi ascultat și de a realiza ideile proprii.
  • Traininguri de creștere personală.
  • Fără birocrație și hipercontrol.
  • Reduceri la tratament de la -30%.
  • O echipă formidabilă și o conducere care știe să asculte.

 Pe cine căutăm?

  • Aveți cel puțin 3 ani de experiență în vânzări B2B.
  • Vorbiți fluent rusa și româna.
  • Aveți permis de conducere pentru categoria „B”.
  • Sunteți bărbat în vârstă de 28 - 42 de ani (uneori activitatea dvs. implică efortul fizic).

 Ce vă va oferi un avantaj față de alți candidați?

  • Experiența în segmentul stomatologiei.
  • Cunoașterea englezei la nivelul B1 și mai mult.
  • Diplome si cursuri de perfectionare în domeniul vânzărilor.
  • Succesele și realizările dvs. personale pot fi confirmate de fostul conducător.

 Expediați CV-ul cu FOTOGRAFIE și cu subiectul „Expert în vânzări” la adresa de e-mail: dm.golovcenco@gmail.com

О компании

Кто мы?

Компания работает с 1991 года находится в пятёрке самых крупных магазинов для стоматологов и ставит амбициозную цель стать №1.

Почти 30 лет поставляя в Молдову материалы и оборудование, за которые нам не приходится краснеть, мы помогаем врачам стоматологам делать свою работу лучше, быть более эффективными, а пациентов - более здоровыми и красивыми.

Наши поставщики находятся в США, Франции, Швейцарии, Германии, Литве и Польши.

Наши покупатели - стоматологи по всей Молдове. Почти 4.500 врачей жмут нам руку изо дня в день. Почти 1.300 клиник по всей Молдове доверяют нам. Более 25 сотрудников с горящими глазами и идеей стать лучше приглашают тебя развиваться с нами в одной команде.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Армянская 14
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?