Опубликовано вчера

Manager de achizitii/logistica

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa Lokmera!

Responsabilități:

  • Organizarea preluarii bunurilor
  • Asistență la vămuire;
  • Administrarea și managementul proiectelor
  • Pregatirea documentatiei pentru licitatii;
  • Ținerea evidenței;
  • Recepționarea si procesarea comenzilor;
  • Controlul executării ordinelor, instrucțiunilor, comenzilor, furnizării de informaţii executantului;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniu juridic/marketing/management/logistica
  • Cunoașterea limbii române, engleze și ruse
  • Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj
  • Utilizator confident PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office)

Oferim:

  • Salariu atractiv
  • Lucru in echipa tinara  și activă
  • Loc de munca bine aranjat in centru orasului
  • Mediu de lucru profesionist si autentic;
  • Pportunități de dezvoltare profesională

Candidații interesați sunt rugați să ne expedieze CV-ul însoțit de o poză și de o scrisoare de intenție la următoarea adresă de e-mail: hr@lokmera.md

Vor fi contactați doar candidații selectați

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Абонемент в спортзал

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

О компании

Compania Lokmera SRL - a fost fondată in anul 2007 şi în scurt timp a reuşit să ocupe o poziție de lider în domeniul furnizării echipamentelor de măsurare şi control, precum şi a soluţiilor integrate de laborator. În prezent, Lokmera - este unul dintre  principalii furnizori de echipament metrologic, utilaj analitic, aparatura de testare, sisteme de monitorizare si radioprotecție nucleară de la producători de renume mondial.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str. Mitropolit Gurie Grosu, 9
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?