Опубликовано вчера

Manager de proiecte

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

O companie specializată în domeniul de digital marketing și comunicare, caută un Manager de proiecte talentat și dedicat pentru a se alătura echipei dinamice a companiei. Poziția este part-time, remote, graficul se negociază.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru în domeniul managementului proiectelor, inclusiv proiecte pentru granturi;
  • Diploma de licenţă în Management, Administraţie de Afaceri sau Finanţe;
  • Cunoașterea limbii română şi engleză la un nivel avansat;
  • Competențe puternice de planificare şi organizare, capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită stricte.
  • Capacitatea de a construi și menține relații puternice cu partenerii, spirit de echipă, abilități de negociere și influență.
  • Experiență dovedită în scrierea și gestionarea de granturi.

Responsabilitățile candidatului:

  • Identificarea oportunităților de finanțare, granturi, și investiții potențiale.
  • Monitorizarea constantă a implementării proiectelor și evaluarea rezultatelor;
  • Stabilirea și întreținerea relațiilor strategice cu partenerii cheie, inclusiv entități guvernamentale și private.
  • Negocierea și finalizarea parteneriatelor și contractelor.
  • Reprezentarea companiei în întâlniri strategice și evenimente relevante.
  • Colaborarea cu diferitele departamente ale companiei pentru optimizarea proiectelor.

Dacă te regăsești în această descriere și ești interesat să faci parte din echipa companiei, te rugăm să expediezi  CV-ul tău la adresa de e-mail perselect7@gmail.com

Telefon de contact: [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Adaptabilitate Soluționarea problemelor Analiza datelor Time Management Creativitate Managementul proiectelor Limbi străine Comunicare Etica în muncă

Преимущества

Удаленная работа

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Bănulescu Bodoni 45
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?