Publicat Ieri

Manager de proiecte

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

O companie specializată în domeniul de digital marketing și comunicare, caută un Manager de proiecte talentat și dedicat pentru a se alătura echipei dinamice a companiei. Poziția este part-time, remote, graficul se negociază.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru în domeniul managementului proiectelor, inclusiv proiecte pentru granturi;
  • Diploma de licenţă în Management, Administraţie de Afaceri sau Finanţe;
  • Cunoașterea limbii română şi engleză la un nivel avansat;
  • Competențe puternice de planificare şi organizare, capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită stricte.
  • Capacitatea de a construi și menține relații puternice cu partenerii, spirit de echipă, abilități de negociere și influență.
  • Experiență dovedită în scrierea și gestionarea de granturi.

Responsabilitățile candidatului:

  • Identificarea oportunităților de finanțare, granturi, și investiții potențiale.
  • Monitorizarea constantă a implementării proiectelor și evaluarea rezultatelor;
  • Stabilirea și întreținerea relațiilor strategice cu partenerii cheie, inclusiv entități guvernamentale și private.
  • Negocierea și finalizarea parteneriatelor și contractelor.
  • Reprezentarea companiei în întâlniri strategice și evenimente relevante.
  • Colaborarea cu diferitele departamente ale companiei pentru optimizarea proiectelor.

Dacă te regăsești în această descriere și ești interesat să faci parte din echipa companiei, te rugăm să expediezi  CV-ul tău la adresa de e-mail perselect7@gmail.com

Telefon de contact: [vezi telefon]060399901

Abilități cheie
Adaptabilitate Soluționarea problemelor Analiza datelor Time Management Creativitate Managementul proiectelor Limbi străine Comunicare Etica în muncă
Trimite CV

Beneficii

Remote job

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bănulescu Bodoni 45