Publicat Ieri

Manager Vânzări servicii de marketing

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

O companie care oferă servicii în domeniul de marketing digital este în căutare de Manager vânzări.

Responsabilități:

  • Crearea și implementarea unei strategii de vânzări eficiente, adaptată la tendințele pieței și la obiectivele agenției.
  • Identificarea și atragerea de noi clienți, precum și menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Negocierea contractelor cu clienții și asigurarea închiderii eficiente a vânzărilor.
  • Îndeplinire KPI lunar pe vânzări.

Cerinţe:

  • Experiență în vânzări, preferabil în industria de marketing digital sau în domenii conexe.
  • Abilități puternice de negociere și închidere.
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și ca parte a unei echipe.
  • Cunoștințe solide despre piața digitală și tendințele actuale.
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a prioritiza eficient.
  • Studii superioare în domeniul afacerilor, marketingului sau domenii conexe.
  • Fluent în limba română şi rusă, engleza doar la nivel de scriere.

Condiţii:

  • Program de muncă de luni până vineri, orele 9:00-18:00;
  • Salariu de la 12000 lei;
  • Locaţia Chişinău, Centru.

Dacă eşti interesat de ofertă, expediază CV-ul la adresa de E-mail perselect7@gmail.com

Telefon de contact [vezi telefon]060399901

Abilități cheie
Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Gândire critică Empatie Creativitate Adaptabilitate Comunicare Leadership Învățare continuă Etica în muncă
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Asigurare medicală privată

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bănulescu Bodoni 45