Publicat Ieri

Manager Vanzari, limba italiana

Informații de bază

Salariu:
de la 750 EUR
Program de lucru:
În ture
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
Cunoasterea limbii Italiene

Condiții de muncă:
Lucru remote (de acasa)

Conditii:

  • Salariu 4,5 Euro /ora  + bonus vinzari, 40 de ore saptamina
  • Managerul mediu câștigă de la 1000 - 1300 de euro, nu există plafon!
  • Plăți pentru orele muncite  în fiecare săptămână, bonus o dată pe lună la începutul lunii.
  • Primecall Voolna este unul dintre cele mai mari centre de apel internaționale!

Compania garanteaza:

  • Instruire gratuita;
  • Lucru individual cu un trainer;
  • Un flux constant de cereri primite de la clienți;
  • Program individual convenabil.
  • Plata la timp a salariilor;
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Cerințe pentru candidați:

  • PC, internet cu viteza buna, casti cu microfon!
  • Experienta in vanzari  (se prefera), dar nu este obligatorie, se invata si de la zero!
  • Pozitivitate în comunicarea cu oamenii;
  • Abilitatea de a convinge;
  • Capacitate de învățare și dorință de dezvoltare personală;

Responsabilitati:

  • Comunicați cu clienții folosind scenarii dezvoltate (script);
  • Vinzari produse pentru sanatate si frumusete!
  • Lucrați de la distanță

tel; +[vezi telefon]37378757413 /WhatsApp/ Viber - Vladislav  - telegram @Vlad_2280  , e-mail: rusuvladic22041980@gmail.com

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte