Publicat Ieri

Operator logist fără experienţă (student(ă) cu frecvenţă redusă) / Оператор логист без опыта (студент(ка) заочно)

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

O companie de transport internaţional pe piaţa europeană, este în căutare de o persoană pentru funcţia Operator logist. Se acceptă şi fără experienţă studenţii la facultate cu frecvenţă redusă.

Cerinţe:

  • Cunoaşterea limbelor română şi rusă;
  • Cu abilităţi de comunicare şi negociere;
  • Cunoştinţe de calculator la nivel de utilizator.

Responsabilităţi:

  • Lucrul cu baza de date a clienţilor care au nevoie de transport pentru livrarea mărfurilor;
  • Organizarea procesului de transportare a mărfurilor;

  • Negocierea preţurilor şi încheierea contractelor.

Se oferă:

  • Program de luni până vineri orele 9:00-18:00;
  • Salariu motivant în creştere de la [vezi telefon]7000-15000 lei;
  • Instruire şi sprijin din partea companiei la etapa iniţială de lucru;
  • Oficiu confortabil, situat în centrul oraşului.

Expediaţi CV-ul la adresa electronică: perselect7@gmail.com sau sunaţi la numărul: [vezi telefon]060399901 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Международная транспортная компания находится в поиске сотрудника на должность Оператор логист. Приглашаем без опыта работы, рассматриваем и студентов заочного факультета.

Требования:

  • Знание румынского и русского языка;
  • Коммуникабельность и навыки ведения переговоров;
  • Знание компьютера на уровне пользователя.

Обязанности:

  • Работа с базой данных клиентов которые ищут транспорт для доставки товаров;
  • Организация процесса транспортировки товаров;
  • Ведение переговоров и заключение контрактов.

Мы предлагаем:

  • График с понедельника по пятницу с 9:00-18:00;
  • Заработная плата с перспективой роста от [vezi telefon]7000-15000 лей;
  • Компания проводит обучение и ввод в должность;
  • Уютный офис расположенный в центре города.

Высылайте своё резюме на электронный адрес: perselect7@gmail.com или звоните по номеру: [vezi telefon]060399901 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Abilități cheie
Răbdare Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Adaptabilitate
Trimite CV

Beneficii

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Asigurare medicală privată

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte