Publicat azi

Operator call-centru de limba Română - salariul de la 9000-10000 lei!

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:
- Experienta în domeniul vînzărilor (va prezenta avantaj);
- Cunoașterea limbii Române;
- Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
- Vorbire coerentă și corectă;
- Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
- Abilități de negociere și promovare a produsului.

Responsabilitati:
- Interes pentru lucrul cu clienții;
- Îndeplinirea și depășirea planurilor de vînzări;
- Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;
- Rezistență la stres;
- Orientare către client ( abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților );
- Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calitati personale:
- Spirit de initiativa;
- Responsabilitate;
- Atentie;
- Comunicativitate;
- Tendinta spre dezvoltare;

Oferim:
- Grafic de lucru- 6 ore/zi
- Instruire gratuita în cadrul companiei și în afara ei;
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii 9000 lei și mai sus
- Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Operator Call Centru” la adresa electronică: [vezi telefon]9000-10000 lei!)&body=Bună ziua!%0D%0A Mă numesc (Nume Prenume) și sunt (specialitatea ta). Vă scriu referitor la anunțul de angajare, publicat pe site-ul cu locuri de muncă www.delucru.md%0D%0A Mi-ar face mare plăcere să am ocazia să susțin un interviu de angajare pentru acest job, timp în care să vă prezint motivele care stau la baza dorinței mele de a lucra în cadrul companiei Dvs.%0D%0A Vă atașez CV-ul meu și aștept cu nerăbdare un răspuns din partea dvs.%0D%0A%0D%0A O zi frumoasă!%0D%0A Nume Prenume,%0D%0A Numele Funcției%0D%0A Telefon: 06x xxx xxx%0D%0A E-mail: adresa de e-mail">tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: [vezi telefon]373 68048245

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte