Опубликовано вчера

Manager de vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa LOKMERA!

Responsabilitati:
  •  stabilirea relatiilor cu clientii;
  •  stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii;
  •  instalarea echipamentelor;
  •  pregarirea comenzilor;
  •  prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Cerinte fata de candidati:
  •  studii superioare tehnice chimie/fizica/biologie va fi un avantaj;
  •  experienta de munca in specialitate - minim un an;
  •  cunoasterea limbilor romana, engleza si rusa la nivel avansat;
  •  dorinta si abilitate de a lucra in echipa;
  •  rezistenta la sarcini repetitive si stres;
  •  lipsa antecedentelor penale;
  •  capacitate foarte buna de comunicare cu clienti;
Oferim:
  • salariu atractiv;
  • lucru in echipa tinara;
  • posibilitate dezvoltarii;
  • loc de munca bine aranjat in centru orasului.
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu foto la adresa electronica: hr@lokmera.md

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Визитные карточки

Командировки

Тимбилдинги

О компании

Compania Lokmera SRL - a fost fondată in anul 2007 şi în scurt timp a reuşit să ocupe o poziție de lider în domeniul furnizării echipamentelor de măsurare şi control, precum şi a soluţiilor integrate de laborator. În prezent, Lokmera - este unul dintre  principalii furnizori de echipament metrologic, utilaj analitic, aparatura de testare, sisteme de monitorizare si radioprotecție nucleară de la producători de renume mondial.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str. Mitropolit Gurie Grosu, 9
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?