Опубликовано сегодня

Asistent manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa Lokmera!

Important!
Colaborarea pe termen lung este o prioritate pentru noi. Experiența constituie un avantaj, dar nicidecum un criteriu de selecție.

Responsabilități:
  • Asistenta in administrarea și managementul proiectelor;
  • Comunicarea cu clienți;
  • Ținerea evidenței;
  • Recepționarea si procesarea comenzilor, ținerea evidenței;
  • Controlul executării ordinelor, instrucțiunilor, comenzilor, furnizării de informaţii executantului;
  • Asistență la vămuire.
Cerințe:
  • Studii superioare (tehnice/economice/management)
  • Cunoașterea limbii române, engleze și ruse
  • Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj
  • Utilizator confident PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office)
Oferim:
  • salariu atractiv
  • lucru in echipa tinara și activă
  • oportunități de dezvoltare profesională
  • loc de munca stabil într-o companie cu experiență de peste 17 ani
  • mediu de lucru internațional, profesionist si autentic
  • condiții de muncă într-un oficiu modern echipat confortabil
  • perspective de cresteregrafic de lucru [показать номер]8.00-17.00
Candidații interesați sunt rugați să ne expedieze CV-ul însoțit de o poză și de o scrisoare de intenție la următoarea adresă de e-mail: hr@lokmera.md.

Vor fi contactați doar candidații selectați.
Ключевые навыки
Rezistență la frustrare Etica în muncă Time Management Lucru în echipa Gândire critică CRM Limbi străine Managementul proiectelor SEO/SEM marketing Analiza datelor Excel Comunicare Umor Învățare continuă

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Compania Lokmera SRL - a fost fondată in anul 2007 şi în prezent, este unul dintre principalii furnizori de echipament metrologic, utilaj analitic, aparatura de testare, sisteme de monitorizare si radioprotecție nucleară de la producători de renume mondial.

Misiunea companiei noastre constă în sporirea competitivităţii și eficienței clienților nostri prin furnizarea tehnologiilor moderne.

Obiectivul principal al companiei este găsirea soluțiilor optime, la baza cărora stau cele mai bune practici internaționale, punerea în aplicare a acestora și suportul tehnic pe toată durata de exploatare a echipamentului.

În scopul realizării misiunii noastre, utilizăm următoarele principii:

  • stabilirea relaţiilor de încredere, pe bază de corectitudine, cu furnizorii, clienții, și partenerii de afaceri;
  • respectarea cu strictețe a obligațiilor contractuale;
  • dezvoltarea profesională continuă îndreptată spre creşterea eficienţei colaborării cu partenerii.

Am realizat cu succes mai multe proiecte în țara în cadrul programelor Filiera Vinului, Livada Moldovei, JICA, IMPEFO, DCFTA, EuropeAid, finanţate de către Guvernului Republicii Moldova și comunitatea internațională.
Un spot video puteti sa gasiti aici: https://www.youtube.com/watch?v=X5X1itQGyXc

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str. Mitropolit Gurie Grosu, 9
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?