Publicat Ieri

Manager de vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa LOKMERA!

Responsabilitati:
  •  stabilirea relatiilor cu clientii;
  •  stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii;
  •  instalarea echipamentelor;
  •  pregarirea comenzilor;
  •  prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Cerinte fata de candidati:
  •  studii superioare tehnice chimie/fizica/biologie va fi un avantaj;
  •  experienta de munca in specialitate - minim un an;
  •  cunoasterea limbilor romana, engleza si rusa la nivel avansat;
  •  dorinta si abilitate de a lucra in echipa;
  •  rezistenta la sarcini repetitive si stres;
  •  lipsa antecedentelor penale;
  •  capacitate foarte buna de comunicare cu clienti;
Oferim:
  • salariu atractiv;
  • lucru in echipa tinara;
  • posibilitate dezvoltarii;
  • loc de munca bine aranjat in centru orasului.
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu foto la adresa electronica: hr@lokmera.md

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Team - building

Despre companie

Compania Lokmera SRL - a fost fondată in anul 2007 şi în prezent, este unul dintre principalii furnizori de echipament metrologic, utilaj analitic, aparatura de testare, sisteme de monitorizare si radioprotecție nucleară de la producători de renume mondial.

Misiunea companiei noastre constă în sporirea competitivităţii și eficienței clienților nostri prin furnizarea tehnologiilor moderne.

Obiectivul principal al companiei este găsirea soluțiilor optime, la baza cărora stau cele mai bune practici internaționale, punerea în aplicare a acestora și suportul tehnic pe toată durata de exploatare a echipamentului.

În scopul realizării misiunii noastre, utilizăm următoarele principii:

  • stabilirea relaţiilor de încredere, pe bază de corectitudine, cu furnizorii, clienții, și partenerii de afaceri;
  • respectarea cu strictețe a obligațiilor contractuale;
  • dezvoltarea profesională continuă îndreptată spre creşterea eficienţei colaborării cu partenerii.

Am realizat cu succes mai multe proiecte în țara în cadrul programelor Filiera Vinului, Livada Moldovei, JICA, IMPEFO, DCFTA, EuropeAid, finanţate de către Guvernului Republicii Moldova și comunitatea internațională.
Un spot video puteti sa gasiti aici: https://www.youtube.com/watch?v=X5X1itQGyXc

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Telecentru, str. Mitropolit Gurie Grosu, 9