Publicat Ieri

Inginer-biolog

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa LOKMERA!

Responsabilitati:

  • consultarea clientilor si configurare ofertelor tehnice;
  • stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii;
  • instalarea si mentenanta echipamentelor;
  • pregarirea comenzilor;
  • prezentarea si promovarea in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • prospectarea pietei si atragerea de noi clienti; administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • creeaza si ofera prezentari de produse clientilor existenti si potentiali pe baza nevoilor identificate;
  • identifica oportunitati in piata pentru introducerea unor game de produse noi, largirea unei game si vine cu propuneri concrete pentru implementarea acestor planuri;
  • analizeaza si evalueaza pozitionarea produselor in piata in raport cu concurenta;
Cerinte fata de candidati:
  • studii superioare tehnice biologie/bioinginerie/medicina;
  • experienta de munca in specialitate - minim un an;
  • cunoasterea limbilor romana, engleza si rusa la nivel avansat;
  • dorinta si abilitate de a lucra in echipa;
  • rezistenta la sarcini repetitive si stres;
  • lipsa antecedentelor penale;
  • capacitate foarte buna de comunicare cu clienti;

  • abilitati bune de prezentare, negociere si comunicare verbala şi scrisa;
  • initiativa, organizare, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
Oferim:
  • salariu atractiv
  • lucru in echipa tinara
  • posibilitate dezvoltarii
  • loc de munca bine aranjat in centru orasului

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu foto la adresa electronica: hr@lokmera.md

Despre companie

Compania Lokmera SRL - a fost fondată in anul 2007 şi în scurt timp a reuşit să ocupe o poziție de lider în domeniul furnizării echipamentelor de măsurare şi control, precum şi a soluţiilor integrate de laborator. În prezent, Lokmera - este unul dintre  principalii furnizori de echipament metrologic, utilaj analitic, aparatura de testare, sisteme de monitorizare si radioprotecție nucleară de la producători de renume mondial.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Telecentru, str. Mitropolit Gurie Grosu, 9