Publicat Recent

Инженер - строитель (прораб)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Строительной компании Eurostil Construct SRL требуется аттестованный инженер-строитель (прораб), способный настроить и вести работу на строительном объекте, проводить оптимизацию расходов, составить график работ и вовремя заказать необходимые материалы.
Опыт работы на нескольких объектах приветствуется.

Специализация компании:
  • строительство гражданских, промышленных и сельскохозяйственных объектов по всей Республики Молдова.
  • Реконструкция существующих обьектов
  • внутренние и наружные отделочные работы

Наши пожелание к кандидатам:

  • профессиональное (техническое) образование.
  • знание технологий производства общестроительных работ, нормативов.
  • умение работать с чертежами и другой строительной документацией
  • стаж работы в строительстве на инженерно-технической должности не менее 3 лет
  • навыки управления коллективом
  • опыт вождения, водительское удостоверение и собственный автомобиль является
  • преимуществом (объекты по всей территории РМ).
  • базовые знание офисных (Word, Excel, Email) и специализированных программ (AutoCAD)

Основные должностные обязанности:

  • Организация и производство работ на строительном участке.
  • Контроль над субподрядными организациями .
  • Контроль качества и сроков выполнения работ.
  • Введение учёта выполненных работ.
  • Обеспечение соблюдение норм и правил техники безопасности и технологии строительства.
Trimite CV

Despre companie

Eurostil Construct este unul dintre liderii în domeniul construcțiilor civile, rezidențiale și industriale din Moldova.

În perioada celor 17 ani de activitate, compania a parcurs un drum lung, iar în prezent deține un portofoliu impresionant de obiecte construite și reconstruite, de diferită complexitate, în cadrul cărora a acționat în calitate de antreprenor general.

Printre proiectele realizate de noi, puteți găsi complexe rezidențiale cu multe nivele, fabrică de produse  pentru industria auto, hale de producție, facilități comerciale, depozite, centre de afaceri mari, instituții guvernamentale și medicale, facilități cu destinație specială și multe altele.

Majoritatea proiectelor realizate intrunesc cerintele de Eficienta Energetica identificate in Programul National pentru Eficienta Energetica 2011-2020 , politica de stat în domeniul eficienței energetice, performanței energetice a clădirilor, precum și al valorificării surselor de energie regenerabilă

Creșterea eficienței energetice a putut fi realizată în diferite moduri, începând cu cele mai ieftine măsuri de educație pentru economisirea energiei pentru utilizatorii unei clădiri, până la măsuri legate de intervenții tehnice și constructive asupra clădirii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte