Publicat Ieri

Specialist resurse umane

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania noastră caută un Specialist Resurse Umane dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal
  • Participarea în procesul de elaborare a fișelor de post
  • Verificarea și gestionarea tabelelor de evidență a timpului de muncă primite de la șefii de secții
  • Evidența graficului concediilor anuale de odihnă și actualizarea periodică a Statelelor de personal
  • Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane
  • Evidența actelor de SSM și colaborarea cu compania care prestează servicii de securitatea muncii
  • Colaborarea cu banca în deschiderea și administrarea cardurilor bancare ale angajaților, inclusiv includerea sau excluderea din proiectul salarial
  • Asigurarea locului de muncă pentru angajații noi

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul resurselor umane și cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
  • Capacitatea de a lucra eficient în 1C, Microsoft Word și Excel
  • Capacitatea de a gestiona multiple sarcini și de a respecta termene limită strânse.

Ce oferim:

  • Mediu de activitate plăcut
  • Salariu motivant cu perspectivă de creștere
  • Oportunitate de creştere în carieră
  • Cursuri, traininguri de dezvoltare profesională cât și personală
  • Prânz, ceai și cafea.

Luni - Vineri : 09:00- 18:00.

Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Compania NovaPorta s-a lansat în 2007 pe piața Republicii Moldova și de 14 ani suntem mai deschiși cu fiecare ușă. NovaPorta este cel mai mare importator direct și dealer exclusiv al celor mai renumite companii producatoare de usi exterioare și interioare din Ucraina și Rusia.
La moment suntem lideri pe piața locala având 13 showroom-uri în Republica Moldova. Ne dezvoltăm rapid pe piata locala și avem drept scopextinderea pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
Toate ușile NovaPorta corespund ultimelor tendințe începând cu segmentul econom până la premium .
Suntem deschiși spre parteneriate de lungă durată deoarece ușile pe care le comercializăm mereu corespund ultimelor tendițe iar calitatea înaltă este demonstrată în timp.Toți specialiștii NovaPorta, 120 la număr sunt valoarea de bază a companiei! Fiecare membru din familia noastră este dornic, motivat de a urca noi trepte în carieră. Pentru că atmosfera de aici trezește entuziasm și motivație de a te dezvolta în continuu.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str. Uzinelor 11 W