Опубликовано вчера

Specialist resurse umane

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Compania noastră caută un Specialist Resurse Umane dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Perfectarea documentației pentru angajarea, demisia/concedierea, transferurile angajaților, precum și pentru structura de personal
  • Participarea în procesul de elaborare a fișelor de post
  • Verificarea și gestionarea tabelelor de evidență a timpului de muncă primite de la șefii de secții
  • Evidența graficului concediilor anuale de odihnă și actualizarea periodică a Statelelor de personal
  • Asigurarea respectării normelor și reglementărilor legale în domeniul resurselor umane
  • Evidența actelor de SSM și colaborarea cu compania care prestează servicii de securitatea muncii
  • Colaborarea cu banca în deschiderea și administrarea cardurilor bancare ale angajaților, inclusiv includerea sau excluderea din proiectul salarial
  • Asigurarea locului de muncă pentru angajații noi

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul resurselor umane și cunoștințe solide despre legislația muncii din Moldova
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
  • Capacitatea de a lucra eficient în 1C, Microsoft Word și Excel
  • Capacitatea de a gestiona multiple sarcini și de a respecta termene limită strânse.

Ce oferim:

  • Mediu de activitate plăcut
  • Salariu motivant cu perspectivă de creștere
  • Oportunitate de creştere în carieră
  • Cursuri, traininguri de dezvoltare profesională cât și personală
  • Prânz, ceai și cafea.

Program de lucru:
Luni - Vineri : 09:00- 18:00.

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Баланс между работой и личной жизнью

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Compania NovaPorta s-a lansat în 2007 pe piața Republicii Moldova și de 14 ani suntem mai deschiși cu fiecare ușă. NovaPorta este cel mai mare importator direct și dealer exclusiv al celor mai renumite companii producatoare de usi exterioare și interioare din Ucraina și Rusia.
La moment suntem lideri pe piața locala având 13 showroom-uri în Republica Moldova. Ne dezvoltăm rapid pe piata locala și avem drept scopextinderea pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
Toate ușile NovaPorta corespund ultimelor tendințe începând cu segmentul econom până la premium .
Suntem deschiși spre parteneriate de lungă durată deoarece ușile pe care le comercializăm mereu corespund ultimelor tendițe iar calitatea înaltă este demonstrată în timp.Toți specialiștii NovaPorta, 120 la număr sunt valoarea de bază a companiei! Fiecare membru din familia noastră este dornic, motivat de a urca noi trepte în carieră. Pentru că atmosfera de aici trezește entuziasm și motivație de a te dezvolta în continuu.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Uzinelor 11 W
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?