Publicat Ieri

Brand manager in sectia marketing

Informații de bază

Salariu:
de la 16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţile principale:

  • Administrarea dezvoltării mărcii;
  • Planificarea, participarea la dezvoltarea şi introducerea de noi produse;
  • Definirea politicii de vânzări şi a canalelor de distribuţie a gamei de mărfuri;
  • Formarea unei strategii de promovare;
  • Dezvoltarea şi implementarea campaniilor publicitare;
  • Monitorizarea şi sprijinirea echipei de comerţ;
  • Administrarea destinațiilor de export;
  • Dezvoltarea și gestionarea strategiilor de promovare a produselor pe piețele de export;
  • Întocmirea de rapoarte, planuri, bugete;
  • Planificarea și analiza eficacității promoției;
  • Implementarea planurilor de marketing.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare;
  • Experienta în marketing de cel puţin 2 ani;
  • Experienţa ca manager de brand este un avantaj;
  • Limbi străine: rusă, engleză;
  • Utilizator MS Office, etc.

Calităţi personale:

  • creativitate;
  • comunicabilitate;
  • spirit de iniţiativă;
  • încredere în sine;
  • capacitate sporită de muncă;
  • orientare către rezultate.

Oferim:

  • Instruirea din partea companiei;
  • Salariu competitiv şi motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
  • Stil de conducere democratic;
  • Amplasarea locului de muncă în mun. Chişinău.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Despre companie

Orhei-Vit” SRL este lider în producția de fructe și legume pe teritoriul Republicii Moldova. Compania deține cele mai populare mărci pe segmentele sale ale pieței moldovenești precum: Naturalis, VITA, VITA Premium, Vita Baby, TATA, Masa Mare, Gustos, Boom etc.

”Orhei-Vit” SRL produce o gamă foarte largă de produse: sucuri, nectare, alimente pentru copii, conserve de legume, gemuri, conserve, precum și semifabricate: sucuri concentrate, paste și piureuri de fructe și legume, arome. În total, există peste 200 de produse diferite. Toate produsele sunt realizate exclusiv din materii prime naturale.

„Orhei-Vit” a fost înființată în 1945 odată cu deschiderea fabricii de conserve Orhei.  Astăzi, „Orhei-Vit” cuprinde 3 filiale (Orhei, Căuşeni, Briceni), precum şi întreprindere agricolă proprie şi societate de distribuţie. Sediul central al companiei este situat în Chișinău. În acest moment, capacitatea Orhei-Vit îi permite să producă pe an 75 de milioane de litri de suc, 4 milioane de conserve de fructe și legume, 3 milioane de conserve de mazăre verde și 5 milioane de borcane hrană pentru copii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, mun. Chisinau, str. Industriala, 40