Publicat Ieri

Manager Turism

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

AssistMatch este o agenție de recrutare specializată în selectarea asistenților personali și a personalului administrativ. Pentru clientul nostru, căutăm un Manager Turism cu experiență anterioară în acest domeniu, care să fie pasionat de turism și dornic de dezvoltare profesională.

Clientul nostru:
Clientul nostru este o agenție de turism, lideri pe piața turismului din Moldova, care oferă servicii de calitate premium în cele mai neobișnuite și minunate locuri din întreaga lume. Cu o experiență de peste 14 ani în industrie, ei se mândresc cu un număr impresionant de clienți fideli și cu experiențe de călătorie de neuitat.

Responsabilități:

  • Gestionarea Solicitărilor: Procesarea cererilor de servicii turistice, fie online, fie direct la sediu.

  • Personalizarea Ofertelor: Crearea ofertelor turistice adaptate cerințelor clienților.

  • Follow-Up: Asigurarea unei comunicări constante cu clienții pentru maximizarea satisfacției și loialității.

  • Documentație: Managementul eficient al documentelor necesare pentru rezervări și contracte.

  • CRM: Monitorizarea activității clienților în sistemul CRM.

  • Servicii Suplimentare: Identificarea oportunităților de up-selling și cross-selling.

Ce căutăm:

  • Experiență Relevantă: Background solid în turism sau poziții similare de management al clienților.

  • Abilități de Comunicare: Excelente abilități interpersonale, cu accent pe relații durabile și servicii personalizate.

  • Orientare către Client: Focar pe calitatea serviciului și satisfacția clienților.

  • Obiective și Targeturi: Motivație și determinare în atingerea obiectivelor de vânzări.

  • Gestionarea Presiunii: Capacitatea de a lucra sub presiune și de a soluționa rapid problemele.

  • Cunoștințe Tehnice: Adept al tehnologiei, cu experiență în utilizarea MS Office și CRM.

Condiții de muncă:

  • Salariu Atractiv: Între 10.000 și 20.000 lei, plus bonusuri de performanță.

  • Program Flexibil: Luni-Vineri, 09:00 - 19:00, 1-2 zile de sâmbătă în lună, de la 10:00 până la 17:00.

  • Locație : Chișinău, Centru.

  • Dezvoltare Profesională: Acces la traininguri și oportunități de creștere.

  • Beneficii: Concediu plătit, asigurare medicală, reduceri la serviciile agenției, deplasări de serviciu spre Maldive, Zanzibar, Italia, Grecia, si altele.

Aplică acum: Dacă ai abilități excelente de comunicare, ai experiență în poziție similară, și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client, trimite-ne CV-ul tău la adresa cv@assistmatch.co, cu subiectul "Manager Turism".

Beneficii

Remote job

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Suntem unica agenție pe piață specializată în recrutare pentru roluri administrative de tot spectrul (asistenți administrativi, asistenți personali, busines asistent, asistent executiv, office manager, recepționist, asistent virtual).

Oferim și alte servicii pentru poziții permanente și temporare, cât full time atât și part time, pentru a ajuta clienții noștri să-și economisească timpul:

  • Servicii de outsource pentru sarcini administrative.
  • Propunem clienților noștri și servicii de concierge.
  • Acoperim și poziții temporare pentru evenimente, cum ar fi coordonatori de evenimente.

Clienții noștri vin din toate domeniile și ei sunt: antreprenori individuali, întreprinderi mici, mari și mijlocii, organizații naționale și internaționale, experți în diferite domenii.

La AssistMatch, ne-am pus ca scop, să identificăm cel mai potrivit asistent pentru fiecare client în parte. Astfel, am creat un proces de recrutare cu o abordare mai specială. Promitem că va fi util și interesant ;)

Noi suntem aici să ne ajutăm reciproc, și tindem spre o colaborare deschisă și transparentă cu candidații noștri - ne așteptăm la aceeași atitudine din partea ta. Noi suntem mereu în căutare de asistenți talentați și ne dorim să creăm cât mai multe colaborări de lungă durată între clienții noștri și candidații aleși.

Așteptăm cu drag să ne cunoaștem!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte