Publicat Recent

Specialist în Marketing

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră caută un Specialist în Marketing pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre și pentru a contribui la dezvoltarea și implementarea strategiilor noastre de marketing. Această poziție este o oportunitate excelentă pentru cineva care dorește să se alăture unei echipe dinamice și să își pună în valoare abilitățile într-un mediu de lucru stimulant și în continuă schimbare.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea campaniilor de marketing, inclusiv publicitate online și offline, social media, email marketing și alte tactici de promovare.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru platformele noastre de social media și site-ul web, menținând o prezență activă și angajantă.
  • Realizarea analizelor de piață și a cercetărilor de marketing pentru a înțelege comportamentul consumatorului și pentru a identifica oportunități noi de promovare și creștere.
  • Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a dezvolta materiale promoționale și pentru a asigura consistența mesajului și brandului companiei.
  • Monitorizarea și analizarea rezultatelor campaniilor de marketing pentru a evalua eficacitatea și pentru a face recomandări pentru îmbunătățiri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul marketingului, preferabil într-un mediu digital sau de comerț electronic.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a crea conținut captivant și relevant pentru diferite publicuri țintă.
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului digital, inclusiv înțelegerea SEO, a PPC și a analizei web.
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic, cu termene strânse și cu multiple proiecte simultane.
  • Orientat către rezultate, cu capacitatea de a genera idei creative și de a aduce contribuții valoroase la echipa noastră de marketing.

Dacă ești o persoană entuziastă, cu abilități solide în marketing și dornică să contribui la succesul unei companii în creștere, te invităm să aplici pentru această poziție. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email. Așteptăm cu nerăbdare să discutăm despre cum poți aduce valoare echipei noastre și să te alături misiunii noastre de a atinge și depăși obiectivele noastre de marketing.

Trimite CV

Despre companie

Dreams Production companie dedicată confecției de haine și accesorii textil oferim  produse de calitate care oferă confort și estetism în cadrul unei organizații. Aceste haine sunt confecționate din materiale de calitate și pot fi personalizate pentru a face-o mai confortabilă și atractivă pentru utilizatorul final.

Compania noastră este specializată în confecțiunea uniformelor și accesoriilor textil, de la haine de lucru și uniforme sportive până la accesorii de bărbăție și călătorii. Noi avem o echipă de designeri și confecționari care sunt capabili să confecționeze uniformele și accesoriile textil pentru orice tip de organizație, indiferent dacă este o companie de muncă sau o organizație sportivă.

Noi utilizăm materiale de cea mai bună calitate pentru confecționarea uniformelor, inclusiv materiale textilate care sunt confortabile și ușor de purtat. În plus, noțiunea noastră textilă este capabilă să ofere calitatea și confortul necesar pentru utilizarea în condiții de lucru sau de sport.

În ceea ce privește personalizarea, noi oferim o gamă largă de servicii personalizare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str. Carbunari 2/b