Недавно опубликовано

Specialist în Marketing

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania noastră caută un Specialist în Marketing pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre și pentru a contribui la dezvoltarea și implementarea strategiilor noastre de marketing. Această poziție este o oportunitate excelentă pentru cineva care dorește să se alăture unei echipe dinamice și să își pună în valoare abilitățile într-un mediu de lucru stimulant și în continuă schimbare.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea campaniilor de marketing, inclusiv publicitate online și offline, social media, email marketing și alte tactici de promovare.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru platformele noastre de social media și site-ul web, menținând o prezență activă și angajantă.
  • Realizarea analizelor de piață și a cercetărilor de marketing pentru a înțelege comportamentul consumatorului și pentru a identifica oportunități noi de promovare și creștere.
  • Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a dezvolta materiale promoționale și pentru a asigura consistența mesajului și brandului companiei.
  • Monitorizarea și analizarea rezultatelor campaniilor de marketing pentru a evalua eficacitatea și pentru a face recomandări pentru îmbunătățiri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul marketingului, preferabil într-un mediu digital sau de comerț electronic.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a crea conținut captivant și relevant pentru diferite publicuri țintă.
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului digital, inclusiv înțelegerea SEO, a PPC și a analizei web.
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic, cu termene strânse și cu multiple proiecte simultane.
  • Orientat către rezultate, cu capacitatea de a genera idei creative și de a aduce contribuții valoroase la echipa noastră de marketing.

Dacă ești o persoană entuziastă, cu abilități solide în marketing și dornică să contribui la succesul unei companii în creștere, te invităm să aplici pentru această poziție. Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email. Așteptăm cu nerăbdare să discutăm despre cum poți aduce valoare echipei noastre și să te alături misiunii noastre de a atinge și depăși obiectivele noastre de marketing.

Отправить резюме

О компании

“Компания Dreams Production - это фабрика, которая занимается производством высококачественной одежды и аксессуаров. Помимо этого, мы также предлагаем услуги индивидуализации продукции, чтобы каждый клиент мог создать свой уникальный мерч.

У нас работают высококвалифицированные специалисты, которые используют только лучшие материалы и новейшие технологии. Мы гарантируем высокое качество нашей продукции и индивидуальный подход к каждому клиенту.

Если вы хотите создать что-то уникальное и стильное, то компания Dreams Production - идеальный выбор для вас. Мы предлагаем широкий ассортимент одежды и аксессуаров, а также возможность персонализации изделий по вашему вкусу.

Не упустите возможность стать частью нашей команды и создать свой неповторимый образ вместе с нами!”

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Carbunari 2/b
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?