Недавно опубликовано

Director de Vânzări și Marketing

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania noastră, caută un Director de Vânzări și Marketing dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre. Această poziție cheie va fi responsabilă pentru conducerea departamentelor noastre de vânzări și marketing, elaborând strategii inovatoare și eficiente pentru promovarea produselor noastre și pentru creșterea vânzărilor.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări și marketing pentru a atinge și depăși obiectivele companiei.
  • Supervizarea și gestionarea întregii echipe de vânzări și marketing, asigurându-se că fiecare membru își îndeplinește rolul și contribuie la succesul general al companiei.
  • Identificarea și evaluarea oportunităților de piață, precum și a tendințelor industriei, pentru a ghida deciziile strategice ale companiei.
  • Crearea și implementarea campaniilor de marketing integrate, inclusiv publicitate online și offline, social media, evenimente de promovare și alte activități de branding.
  • Gestionarea și optimizarea bugetului de marketing pentru a maximiza eficiența și impactul campaniilor noastre.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în conducerea departamentelor de vânzări și marketing, cu rezultate dovedite în creșterea vânzărilor și a cotei de piață.
  • Abilități excelente de lider, cu capacitatea de a motiva și ghida echipa către atingerea obiectivelor stabilite.
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului, inclusiv înțelegerea tendințelor de consum, a mediilor de comunicare și a noilor tehnologii.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a negocia și de a construi relații solide cu clienții, partenerii și colegii.
  • Orientat către rezultate, cu capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Dacă ești un lider inspirat, orientat către rezultate și dornic să contribui la succesul unei companii de renume în industria modei, te invităm să aplici pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm despre cum poți aduce valoare echipei noastre.

Отправить резюме

О компании

“Компания Dreams Production - это фабрика, которая занимается производством высококачественной одежды и аксессуаров. Помимо этого, мы также предлагаем услуги индивидуализации продукции, чтобы каждый клиент мог создать свой уникальный мерч.

У нас работают высококвалифицированные специалисты, которые используют только лучшие материалы и новейшие технологии. Мы гарантируем высокое качество нашей продукции и индивидуальный подход к каждому клиенту.

Если вы хотите создать что-то уникальное и стильное, то компания Dreams Production - идеальный выбор для вас. Мы предлагаем широкий ассортимент одежды и аксессуаров, а также возможность персонализации изделий по вашему вкусу.

Не упустите возможность стать частью нашей команды и создать свой неповторимый образ вместе с нами!”

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Carbunari 2/b
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?