Опубликовано вчера

Contabil-Șef

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania este in cautarea unui contabil-sef, full time

Cerinte:

  •  Studii de specialitate in domeniul contabilitatii
  •  Experienta de lucru 3 ani;
  •  Cunoașterea programului 1-C;
  •  Utilizarea libera a calculatorului;
  •  Cunoaşterea limbei romane;
  •  Responsabilităţi de baza: evidenţa decontarilor cu clientii; elaborarea rapoartelor; plata si calcularea impozitelor; TVA, etc.

    Conditii:
  • Remunerare motivantă
  • Pachet social integral
  • Climat de lucru plăcut
  • Perspective de viitor atrăgătoare
  • Program de lucru – Luni-vineri [показать номер]08.00-17.00, simbata-duminica liber.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la e-mail: contabilstaf@mail.ru

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?