Publicat Recent

Director de Vânzări și Marketing

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră, caută un Director de Vânzări și Marketing dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre. Această poziție cheie va fi responsabilă pentru conducerea departamentelor noastre de vânzări și marketing, elaborând strategii inovatoare și eficiente pentru promovarea produselor noastre și pentru creșterea vânzărilor.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări și marketing pentru a atinge și depăși obiectivele companiei.
  • Supervizarea și gestionarea întregii echipe de vânzări și marketing, asigurându-se că fiecare membru își îndeplinește rolul și contribuie la succesul general al companiei.
  • Identificarea și evaluarea oportunităților de piață, precum și a tendințelor industriei, pentru a ghida deciziile strategice ale companiei.
  • Crearea și implementarea campaniilor de marketing integrate, inclusiv publicitate online și offline, social media, evenimente de promovare și alte activități de branding.
  • Gestionarea și optimizarea bugetului de marketing pentru a maximiza eficiența și impactul campaniilor noastre.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în conducerea departamentelor de vânzări și marketing, cu rezultate dovedite în creșterea vânzărilor și a cotei de piață.
  • Abilități excelente de lider, cu capacitatea de a motiva și ghida echipa către atingerea obiectivelor stabilite.
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului, inclusiv înțelegerea tendințelor de consum, a mediilor de comunicare și a noilor tehnologii.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a negocia și de a construi relații solide cu clienții, partenerii și colegii.
  • Orientat către rezultate, cu capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Dacă ești un lider inspirat, orientat către rezultate și dornic să contribui la succesul unei companii de renume în industria modei, te invităm să aplici pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm despre cum poți aduce valoare echipei noastre.

Trimite CV

Despre companie

Dreams Production companie dedicată confecției de haine și accesorii textil oferim  produse de calitate care oferă confort și estetism în cadrul unei organizații. Aceste haine sunt confecționate din materiale de calitate și pot fi personalizate pentru a face-o mai confortabilă și atractivă pentru utilizatorul final.

Compania noastră este specializată în confecțiunea uniformelor și accesoriilor textil, de la haine de lucru și uniforme sportive până la accesorii de bărbăție și călătorii. Noi avem o echipă de designeri și confecționari care sunt capabili să confecționeze uniformele și accesoriile textil pentru orice tip de organizație, indiferent dacă este o companie de muncă sau o organizație sportivă.

Noi utilizăm materiale de cea mai bună calitate pentru confecționarea uniformelor, inclusiv materiale textilate care sunt confortabile și ușor de purtat. În plus, noțiunea noastră textilă este capabilă să ofere calitatea și confortul necesar pentru utilizarea în condiții de lucru sau de sport.

În ceea ce privește personalizarea, noi oferim o gamă largă de servicii personalizare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str. Carbunari 2/b