Publicat Recent

Director Comercial

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Dreams Production SRL este în căutarea unui Director Comercial dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre în cadrul departamentului de vânzări. Suntem o companie de confecții specializată în furnizarea de servicii de cusut și outsourcing, cu un portofoliu diversificat de clienți din industria modei.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare și marketing pentru a atrage clienți noi și pentru a menține relațiile cu clienții existenți.
  • Identificarea și generarea de oportunități noi de afaceri, inclusiv identificarea potențialilor clienți și prezentarea serviciilor noastre într-un mod atractiv și convingător.
  • Conducerea negocierilor contractuale cu clienții și pregătirea ofertelor comerciale competitive și personalizate.
  • Monitorizarea evoluțiilor pieței și a concurenței și adaptarea strategiilor de vânzare și marketing în funcție de schimbările din industrie.
  • Dezvoltarea și supervizarea echipei de vânzări, inclusiv recrutarea, antrenarea și motivarea membrilor echipei.
  • Colaborarea strânsă cu alte departamente, cum ar fi producția și marketingul, pentru a asigura alinierea strategiilor și obiectivelor întregii companii.
  • Monitorizarea performanței departamentului de vânzări, analizarea rezultatelor și raportarea acestora către conducerea executivă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară relevantă într-o poziție similară, preferabil în industria modei sau într-un domeniu conex.
  • Abilități puternice de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi și de a menține relații solide cu clienții.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a atinge și depăși obiectivele de vânzare stabilite.
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte și sarcini simultan.
  • Diploma de licență în domeniul afacerilor, marketingului sau un domeniu similar.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

Compania Dreams Production SRL este un angajator care oferă șanse egale și încurajează diversitatea în cadrul echipei noastre.

Trimite CV

Despre companie

Dreams Production companie dedicată confecției de haine și accesorii textil oferim  produse de calitate care oferă confort și estetism în cadrul unei organizații. Aceste haine sunt confecționate din materiale de calitate și pot fi personalizate pentru a face-o mai confortabilă și atractivă pentru utilizatorul final.

Compania noastră este specializată în confecțiunea uniformelor și accesoriilor textil, de la haine de lucru și uniforme sportive până la accesorii de bărbăție și călătorii. Noi avem o echipă de designeri și confecționari care sunt capabili să confecționeze uniformele și accesoriile textil pentru orice tip de organizație, indiferent dacă este o companie de muncă sau o organizație sportivă.

Noi utilizăm materiale de cea mai bună calitate pentru confecționarea uniformelor, inclusiv materiale textilate care sunt confortabile și ușor de purtat. În plus, noțiunea noastră textilă este capabilă să ofere calitatea și confortul necesar pentru utilizarea în condiții de lucru sau de sport.

În ceea ce privește personalizarea, noi oferim o gamă largă de servicii personalizare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Str. Carbunari 2/b