Publicat Ieri

Asistent Director General

Informații de bază

Salariu:
16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

AssistMatch - o agenție de recrutare specializată în selecția asistenților personali și a personalului administrativ.

Suntem în căutarea unui candidat pentru rolul de Asistent al Directorului General pentru clientul nostru - o rețea internațională de companii din domeniul ecologiei! Aceasta este o oportunitate ideală pentru candidații organizați, eficienți și profesioniști, dornici să contribuie semnificativ la succesul companiei.

Responsabilități:

  • Organizarea completă a activității Directorului General și executarea sarcinilor.
  • Gestionarea agendei, organizarea și conducerea întâlnirilor.
  • Pregătirea și tipărirea documentelor, introducerea datelor în AMO CRM. Colectarea materialelor, pregătirea informațiilor și scrisorilor.
  • Coordonarea întâlnirilor de echipă și a ședințelor, monitorizarea îndeplinirii sarcinilor.
  • Executarea sarcinilor de serviciu, inclusiv obligațiile de curierat.

Cerințe:

  • Fluență în limbile română și rusă la un nivel înalt.
  • Profesionalism, organizare și încredere.
  • Capacitatea de a comunica eficient și de a stabili relații cu colegii, clienții și partenerii.
  • Deținerea unui permis de conducere este un avantaj.

Ce oferă clientul:

  • Program de lucru la birou, de la 9:00 la 18:00.
  • Perioadă de probă de o lună.
  • Salariu de 16 000 lei.

Acest rol necesită o persoană care nu doar își îndeplinește sarcinile, ci și contribuie semnificativ la activitatea companiei, demonstrând inițiativă, responsabilitate și calități de lider.

Dacă ești convins că ești pregătit să accepți provocarea și să se devii un suport de încredere pentru Directorul General, trimite CV-ul la cv@assistmatch.co cu mențiunea „Asistent al Directorului General”.

Despre companie

Suntem unica agenție pe piață specializată în recrutare pentru roluri administrative de tot spectrul (asistenți administrativi, asistenți personali, busines asistent, asistent executiv, office manager, recepționist, asistent virtual).

Oferim și alte servicii pentru poziții permanente și temporare, cât full time atât și part time, pentru a ajuta clienții noștri să-și economisească timpul:

  • Servicii de outsource pentru sarcini administrative.
  • Propunem clienților noștri și servicii de concierge.
  • Acoperim și poziții temporare pentru evenimente, cum ar fi coordonatori de evenimente.

Clienții noștri vin din toate domeniile și ei sunt: antreprenori individuali, întreprinderi mici, mari și mijlocii, organizații naționale și internaționale, experți în diferite domenii.

La AssistMatch, ne-am pus ca scop, să identificăm cel mai potrivit asistent pentru fiecare client în parte. Astfel, am creat un proces de recrutare cu o abordare mai specială. Promitem că va fi util și interesant ;)

Noi suntem aici să ne ajutăm reciproc, și tindem spre o colaborare deschisă și transparentă cu candidații noștri - ne așteptăm la aceeași atitudine din partea ta. Noi suntem mereu în căutare de asistenți talentați și ne dorim să creăm cât mai multe colaborări de lungă durată între clienții noștri și candidații aleși.

Așteptăm cu drag să ne cunoaștem!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău