Publicat azi

Conducător auto cat. C (or. Chisinau, str. Constructorilor nr.1)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C;
  • Experiență anterioară - constituie un avantaj;
  • Certificat de competenţă;
  • Cunoștințe minime de mecanică auto;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

 Responsabilităţi:

  • Transportă mărfurile cu grijă;
  • Supraveghează dispunerea corectă a mărfii pe platforma autovehicolului;
  • Asigură livrarea mărfii la termen;
  • Informează șeful ierarhic superior despre defecțiunile tehnice.

Beneficii:

  • Salariu de la 10 000 lei;
  • Bonusuri/km;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social deplin;
  • Reduceri la toate brandurile companiei.

Candidații interesați sunt invitați să contacteze la numărul [vezi telefon]062193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1