Informații de bază

Salariu:
30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Asociația Agențiilor de Recrutare  își extinde echipa și caută un expert în marketing online și offline pentru a fortifica și revitaliza strategiile noastre de marketing. Dacă ești o persoană pasionată de marketing, dotată cu cunoștințe solide în acest domeniu și dorești să te alături unei echipe dinamice, te invităm să iei în considerare această oportunitate!

Responsabilități principale:
  • Elaborarea, implementarea și monitorizarea planului de marketing al companiei.
  • Analiza și identificarea oportunităților de piață, definirea targetului și segmentării acestuia.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing online și offline, pentru SEO avem specialist separat, SMM, email marketing, publicitate prin social media și campanii tradiționale.
  • Evaluarea și optimizarea performanței campaniilor de marketing, folosind instrumente analitice pentru a măsura ROI și KPIs.
  • Colaborare strânsă cu echipele de vânzări, creativitate și produs pentru a asigura coerența și alinierea inițiativelor de marketing.
Calificări și aptitudini necesare:
  • Experiență demonstrată în elaborarea și implementarea strategiilor de marketing, atât online cât și offline.
  • Cunoștințe solide în analiza de piață și targetare.
  • Abilități avansate în utilizarea instrumentelor de marketing digital și a platformelor media sociale.
  • Capacitatea de a gândi strategic și de a executa tactic.
  • Aptitudini excelente de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
Detalii despre ofertă:
  • Tipul jobului: Full-time
  • Salariu: Începând de la 30.000 lei lunar net. Salariul exact va fi negociat în funcție de experiența și aptitudinile candidatului. Dacă capacitățile dumneavoastră merită un salariu mai mare suntem gata să negociem.
  • Bonus de performanță: Până la 30% din salariul lunar.
  • Locație: Chisinau, Business Center Panorama.
Dacă sunteți interesat de această ofertă de muncă, atunci expediați CV-ul cu POZA la adresa hr@asociatia.md
Abilități cheie
Lucru în echipa Gândire critică Managementul proiectelor CRM Securitatea datelor SEO/SEM marketing Excel Analiza datelor Time Management Comunicare Leadership
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Acoperire costuri certificări profesionale

Recompensarea loialității

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Ismail nr.81/1