Publicat Ieri

Sales manager B2B (e-commerce) Remote

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

EasyHire announces Job Alert at the request of its client: B2B Sales Specialist

About the Client: One of the largest FINTECH companies in Moldova, a universal payment system offering customers a wide range of services.

Mission of the Position: Continuous identification of new B2B partners and development of the portfolio with existing clients.

Main Responsibilities:

The person will be responsible for managing B2B clients, Implementing the sales plan, negotiating contracts with potential clients. Also, they need to project sales trends and identify new opportunities in the national market Will provide support in optimizing sales strategies to increase market share.

Benefits:

We offer in a team with dynamic growth and ultra-modern corporate culture: Flexible working hours Dynamic work in the field Official employment from the first day of work

Transparent motivation: Job in a modern, comfortable, and pleasant office Professional team, corporate training Possibility of advancement

Free communication with leaders: propose any idea and carry out interesting projects Summer, Winter, and other special corporate events

Requirements:

Experience in selling online payment services and e-commerce MS Office (Word, Excel, Power Point)

Modern sales methods: negotiation and presentation, handling customer objections Knowledge of the market, supply and demand formation, costs

Punctuality and correctness

Good knowledge of Romanian, and Russian, English is an advantage

At least 5 years of active B2B sales experience

Location: Chisinau, Botanica sector, Garii Alley, 42

How to apply: Send your CV to cv@easyhr.md indicating the position name in the subject line.

Note: Only candidates selected for an interview will be contacted.

Join our team and contribute to our common success in the financial industry!

<button class="flex items-center gap-1.5 rounded-md p-1 text-xs text-token-text-tertiary hover:text-token-text-primary md:invisible md:group-hover:visible md:group-[.final-completion]:visible"></button>

EasyHire la cererea clientului său anunță Job Alert: Specialist în vânzări B2B

Despre Client: Una din cele mai mari companii FINTECH din Moldova, un sistem de plăți universal, care oferă clienților o gama variată de servicii.

Misiunea funcției:
Identificarea continuă de noi parteneri B2B și dezvoltarea portofoliului cu clienții existenți

Responsabilități principale:

  • Persoana va fi responsabilă de administrarea clienților B2B,
  • Implementarea planului de vânzări, negocierea contractelor cu potențialii clienți.
  • De asemenea, trebuie să proiecteze tendințele de vânzări și să identifice noi oportunități în piață la nivel național
  • Va oferi suport în optimizarea strategiilor de vânzări care să conducă la creșterea cotei de piață.

Beneficii:

  • Oferim într-o echipă cu creștere dinamică și cultură corporativă ultramodernă:
  • Program de lucru flexibil
  • Munca dinamică în domeniu
  • Angajare oficială din prima zi de muncă
  • Motivație transparentă: salariu FIX + KPI( 15000 Net +KPI , pînă la 25 000 NET)
  • Loc de muncă într-un birou modern, confortabil și plăcut
  • O echipă profesionistă, formare corporativă
  • Posibilitate de avansare
  • Comunicare liberă cu liderii: propune orice idee și realizează proiecte interesante
  • Petreceri corporative de Vară, Iarnă și alte evenimente speciale

Cerințe:

  • Experiență în vânzarea serviciilor de plăți online și comerț electronic
  • MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Metode moderne de vânzare: negociere și prezentare, lucru cu obiecțiile clienților
  • Cunoașterea pieței, formarea cererii și ofertei, costuri
  • Punctualitate și corectitudine
  • Cunoștințe bune de limbă română, și rusă, engleză este un avantaj
  • Experiență de cel puțin 5 ani în vânzări active B2B

Locaţia: mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Aleea Gării, 42

Cum aplici: Trimite CV-ul tău la cv@easyhr.md indicând denumirea poziției în subiectul scrisorii.

Observație: Doar candidații selecționați pentru interviu vor fi contactați.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru comun în industria financiară!

Abilități cheie
Leadership Excel CRM Comunicare
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Aleea Gării, 42