Publicat Ieri

Manager Oficiu + Ajutor de Contabil

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

 Despre Clientul nostru pentru care recrutăm:
Suntem cunoscuți pentru angajamentul nostru de a furniza  soluții tehnologice inovatoare de software și hardware pentru industria agricolă și a transporturilor.

Manager de Oficiu versatil și organizat, care să îndeplinească sarcini administrative diverse și să ofere suport în domeniul contabilității ( va ajuta  Contabilul Sef în sarcini operaționale).

Responsabilități:

  • Gestionarea activităților de zi cu zi ale biroului.
  • Întocmirea și gestionarea corespondenței.
  • Pregătirea documentelor contabile.
  • Îndeplinirea sarcinilor administrative
  • Asigurarea respectării procedurilor și standardelor companiei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul administrativ sau contabil.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Cunoștințe de bază în contabilitate constituie un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple.
  • Cunoștințe bune de operare PC, inclusiv MS Office.

De ce ar trebui să aplici:

  • Suport și îndrumare pentru a îndeplini cu succes responsabilitățile unui Contabil Operator.
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu profesional și colaborativ, unde valorizăm munca în echipă

Beneficii oferite:

  • Lucru într-o echipă colaborativă și prietenoasă;
  • Grafic de muncă Luni - Vineri [vezi telefon]9.00-17.00;
  • Pachet salarial atractiv de la [vezi telefon]10000-12000 Net.
  • Transport asigurat către client;
  • Loialitate față de companie și accent pus pe unitatea echipei;
  • Mediu de lucru organizat și eficient.

Ce căutăm de la tine:

  • Experiență în domeniul contabilității și dorința de a avansa .
  • Experiență în utilizarea 1C Versiunea 7 și 8 .
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat; limba engleză reprezintă un avantaj.
  • Adaptabilitate și integrare rapidă în procesele de lucru existente.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul la adresa cv@easyhr.md și hai să începem o nouă etapă în cariera ta!

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel mare si Sfint 202