Publicat Recent

Operator 1C @ BillHeap.com

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

- cunoașterea programului 1C;
- răbdare, onestitate, conștiinciozitate, punctualitate, spirit de echipă.
- cunoasterea anydesk si google drive e un plus

Condiții de muncă:

- angajare în cîmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- pachet social;
- instruire

Responsabilități:

- prelucrarea cererilor în baza de date 1C;
- introducerea datelor în baza de date 1C;
- asigurarea corectitudinii datelor introduse în baza de date 1C;
- generarea de rapoarte în baza solicitărilor.
- suport clienti prin telefon si anydesk
- setarea aplicatiei BillHeap pe calculatorul clientilor prin anydesk

Despre Billheap: Billheap este o platforma ajuta companiile cu peste 100 de facturi de intrare lunar sa le incarce automat in sistemul contabil folosind tehnologii din domeniul Inteligentei Artificiale.

Despre companie

Inteligența artificială (AI) permite organizațiilor să lucreze mai rapid și mai inteligent, făcând mai mult cu mult mai puțin. Mii de organizații din întreaga lume folosesc deja AI pentru a crește productivitatea și eficiența cu rezultate uimitoare.

AI piermite proiectarea și dezvoltarea sistemelor informatice care pot îndeplini sarcini care necesită, de obicei, inteligența umană. Sarcini precum înțelegerea limbajului natural necesită abilități umane înnăscute, care sunt extrem de dificile pentru modelarea și rezolvarea calculatoarelor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii