Publicat Recent

Operator Facturi @ BillHeap.com

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • cunoașterea formatului unei facturi(ce e numar factura, data eliberare, date furnizor si produse);
  • cunoasterea de baza a formulelor din tabelul unei facturi (valoarea fara tva = cantitate * pret unitar, etc)
  • răbdare, onestitate, conștiinciozitate, punctualitate, spirit de echipă.
  • cunoasterea anydesk si google drive e un plus

Condiții de muncă:

  • angajare în cîmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • pachet social;
  • instruire

Responsabilități:

  • verificarea si corectarea corectitudinii datelor extrase automat de catre sistemul BillHeap

Despre Billheap: Billheap este o platforma care ajuta companiile sa automatizeze procesare manuala a facturilor si introducerea automata in sistemul contabil.

Despre companie

Inteligența artificială (AI) permite organizațiilor să lucreze mai rapid și mai inteligent, făcând mai mult cu mult mai puțin. Mii de organizații din întreaga lume folosesc deja AI pentru a crește productivitatea și eficiența cu rezultate uimitoare.

AI piermite proiectarea și dezvoltarea sistemelor informatice care pot îndeplini sarcini care necesită, de obicei, inteligența umană. Sarcini precum înțelegerea limbajului natural necesită abilități umane înnăscute, care sunt extrem de dificile pentru modelarea și rezolvarea calculatoarelor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii