Опубликовано вчера

Recepționist/ă în cadrul Centrului de Recuperare ,,CASMED’’ în mun. Bălți

Основная информация

Зарплата:
4 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Centrul de Recuperare medicală CASMED oferă servicii necesare unui proces de reabilitare complet, de la evaluarea inițială până la tratament și recuperare.

Responsabilități principale:

  • Întâmpinarea pacienților cu amabilitate;
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Înregistrarea și programarea pacienților;
  • Colaborarea cu personalul medical, astfel încât pacienții să beneficieze de un serviciu de calitate;
  • Informarea pacienților despre serviciile oferite în cadrul Centrului;
  • Crearea de conținut, video, foto și texte (limba română/rusă) pentru pagina de Facebook;
  • Alte responsabilități conform fișei postului;

Cerințe față de candidați:

  • Studii medii sau superioare;
  • Abilități excelente de comunicare scrisă şi verbală în limba română și rusă ;
  • Abilități de lucru la calculator și cu programele Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • Abilități de gestionare a conținutului pentru rețelele de socializare;
  • Abilități de analiză și planificare, angajament personal;
  • Flexibilitate, amabilitate și responsabilitate;

Condiții de muncă:

  • Program part-time de muncă: 16:00 – 20:00; două Sâmbete în lună 08:00 – 17:00;
  • Salariul net (la mână): 4000 lei;
  • Un mediu pozitiv de lucru, colegi respectuoși și prietenoși;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Perioada de angajare: Aprilie 2024 – decembrie 2024 (cu posibilitate de extindere);

Aplicare la concurs:
Persoanele interesate vor depune dosarul de aplicare, în limba română, care va conține obligatoriu: Scrisoarea de intenție și CV-ul. Dosarul va fi depus în format electronic, la adresa email: office@casmed.md cu titlul ”Concurs Recepționist”.

Pentru detalii: [показать номер]0609 57070

Ключевые навыки
gestionare a conținutului pentru rețelele de socia Power Point) Excel calculator și cu programele Microsoft Office (Word analiză și planificare angajament personal

О компании

Asociația Obștească „CASMED” este o organizație non-guvernamentală, independentă, non-profit, care a fost înregistrată în luna decembrie 2010, cu scopul de a sprijini persoanele în etate și alte persoane defavorizate prin dezvoltarea și implementarea de proiecte sociale, educative şi de sănătate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, str. Mircea cel batrân 81, of. 52
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?