Опубликовано вчера

Recepționist/Рецепционист

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Обязанности

  • Встреча посетителей;
  • Прием и распределение входящих звонков;
  • Обеспечение необходимыми консультациями и должным уровнем сервиса.

Требования:

  • Хорошее владение русскими румынским  языками;
  • Желателен, но не обязателен опыт работы с кассовым аппаратом;
  • Исполнительность, коммуникабельность, трудолюбие, грамотная речь, доброжелательность, позитивный настрой.

Мы предоставим:

  • Работу в команде людей, которые любят свое дело;
  • Своевременную выплату ЗП;
  • Период адаптации и знакомства с компанией 14-ть дней оплачивается;
  • График работы максимально удобный 5/2, с 9 — 18;
  • Бесплатное питание;
  • Бесплатная униформа;
  • Бесплатный общественный транспорт;
  • Бесплатное посещение Aquacity раз в месяц.

Используйте свой шанс поработать в международном проекте!

Ваше резюме будет рассмотрено в течение 1 дня. Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md и мы с Вами свяжемся. [показать номер]079 88 22 99

Pentru complexul de divertisment AQUACITY VARAVARA căutam Receptionist.

Responsabilitati

  • Intalnirea vizitatorilor;
  • Primirea și distribuirea apelurilor primite;
  • Asigurarea consultărilor necesare la un nivel inalt de service.

Cerințe:

  • Vorbirea fluentă de limba rusa, romană;
  • Se preferă experiență la casă, dar nu este necesară.
  • Inteligență, abilități de comunicare, bunăvoință, atitudine pozitivă.

Noi vom oferi:

  • Lucru într-o echipă de oameni care își iubesc meseria;
  • Plata la timp a salariului;
  • Se plătește perioada de adaptare de 14 zile;
  • Programul de lucru este convenabil 5/2, de la 9 la 18;
  • Alimentație gratuită;
  • Asigurarea echipamentului necesar;
  • Transport public gratuit;
  • Vizitarea gratuită Aquacity odată în lună.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!

CV-ul tău va fi revizuit în termen de 1 zi. Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md   și te vom contacta. [показать номер]079 88 22 99

Отправить резюме

О компании

VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, este un adevarat  oraș al divertismentului.

Un proiect unic acest gen din Moldova, care ridica standardele  distractieu si relaxarii alaturi de prietenii si familia ta!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Mihai Sadoveanu 42/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?