Опубликовано сегодня

Recepționist/ă vorbitoare de Franceză (clinică stomatologică)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unei Colege vorbitoare de franceză în familia PUNTO BIANCO

Suntem o clinică stomatologică specializată în implantologie dentară avansată și tratamente estetice. Spre deosebire de majoritatea clinicilor din Moldova care oferă doar servicii stomatologice, noi suntem specializați în turismul dentar și asta face diferența, (am dezvoltat cea mai bogată infrastructură și servicii suplimentare pentru a acoperi toate aceste necesități (laborator dentar propriu, cabinet radiologic, anestezie generală, cazare, transport, traduceri și asistență 24/7).

Echipa noastră este formată de peste 80 de specialiști cu o calificare înaltă și experiență vastă în domeniul său. Ea include medici stomatologi, chirurgi, anesteziolog, tehnicieni dentari, asistenți medicali, traducători, șoferi și manageri. Cu toții sunt indispensabili pentru a face pacienții să zâmbească cît mai des.

Cerințe:

  • Abilități de organizare, planificare și prioritizare.
  • Vorbire fluentă a  limbilor română, rusă și cel puțin una din limbile străine (franceză,  italiană, engleza).
  • Atenție la detalii și responsabilitate.
  • Bune cunoștințe de operare PC.
  • Experiența de profil nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.
  • Persoană pozitivă, proactivă, orientată către rezultate.

Responsabilități principale:

  • Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora.
  • Recepționarea, prelucrarea și distribuirea informației (apeluri telefonice, corespondență, colectarea datelor)
  • Efectuarea programărilor conform solicitărilor pacienților.
  • Organizarea lucrului documental cu pacienții: cartele medicale, acorduri, contracte etc.
  • Planificarea excursiilor pentru pacienții străini ai clinicii.

și alte sarcini care asigura o atmosferă caldă și primitoare la recepție.

  • Asigurarea documentară a proceselor ce au loc în companie.
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale.

Condiții de remunerare și regimul:

Grafic de muncă:

  • luni-vineri 08:30-16:30 + 2 sambete pe luna 08:30-18:30 sau
  • luni-vineri 10:30-18:30 + 2 sambete pe luna 08:30-18:30
  • Salariul 10000 lei net

Beneficii:

  • Perioadă de inducție
  • Tratamente la prețuri speciale pentru angajați și rudele acestora
  • Loc de muncă în centrul Chișinăului, pe str. 31 August, cu conexiuni de transport spre toate sectoarele orașului
  • Peste 80 de colegi plini de viață care vor avea grijă să nu te plictisești niciodată
  • Cadouri / atenții la aniversarea zilei de naștere și aniversarea zilei de angajare
  • Zonă de relaxare-terasă în afara clinicii
  • Pizza party sau diferite party-uri tematice lunar, anual
  • Telefon de serviciu

Dacă ești interesat de oportunitate, trimite CV-ul la adresa: angajare.pb@gmail.com sau contactează-ne la nr. de telefon: [показать номер]022991515

Vă mulțumim pentru interes. Doar persoanele selectate vor fi telefonate.

E-mail : angajare.pb@gmail.com

Nr. telefon [показать номер]022 99 15 15

Adresa: Chișinău, str. 31 August 37/1

Ключевые навыки
Limba Franceza Empatie Independenta

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Зона отдыха

Тимбилдинги

Подарки на разные случаи жизни

Ваучеры

О компании

Suntem o clinică stomatologică specializată în implantologie dentară avansată și tratamente estetice.

Spre deosebire de majoritatea clinicilor din Moldova care oferă doar servicii stomatologice, noi suntem specializați în turismul dentar și asta face diferența. Știm că o persoană care călătorește pentru tratament stomatologic în afara țării unde locuiește, are mai multe necesități decât un pacient local. De aceea, am dezvoltat cea mai bogată infrastructură și servicii suplimentare pentru a acoperi toate aceste necesități (laborator dentar propriu, cabinet radiologic, anestezie generală, cazare, transport, traduceri și asistență 24/7).

Echipa noastră este formată de peste 80 de specialiști cu o calificare înaltă și experiență vastă în domeniul său. Ea include medici stomatologi, chirurgi, anesteziolog, tehnicieni dentari, asistenți medicali, traducători, șoferi și manageri. Cu toții sunt indispensabili pentru a face pacienții să zâmbească mai des.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, 31August 37/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?