Publicat  25 August 2022

Recepționist/Рецепционист

Vara Vara Chișinău Full Time 6000 MDL

Informații de bază

Salariul:
6000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Для развлекательного комплекса AQUACITY VARAVARA ищем Рецепциониста.

Обязанности

  • Встреча посетителей;
  • Прием и распределение входящих звонков;
  • Обеспечение необходимыми консультациями и должным уровнем сервиса.

Требования:

  • Хорошее владение русскими румынским  языками;
  • Желателен, но не обязателен опыт работы с кассовым аппаратом;
  • Исполнительность, коммуникабельность, трудолюбие, грамотная речь, доброжелательность, позитивный настрой.

Мы предоставим:

  • Работу в команде людей, которые любят свое дело;
  • Своевременную выплату ЗП;
  • Период адаптации и знакомства с компанией 14-ть дней оплачивается;
  • График работы максимально удобный 5/2, с 9 — 18;
  • Бесплатное питание;
  • Бесплатное посещение Aquacity раз в месяц.

Используйте свой шанс поработать в международном проекте!

Ваше резюме будет рассмотрено в течение 1 дня. Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md и мы с Вами свяжемся. 079 88 22 99

Pentru complexul de divertisment AQUACITY VARAVARA căutam Receptionist.

Responsabilitati

  • Intalnirea vizitatorilor;
  • Primirea și distribuirea apelurilor primite;
  • Asigurarea consultărilor necesare la un nivel inalt de service.

Cerințe:

  • Vorbirea fluentă de limba rusa, romană;
  • Se preferă experiență la casă, dar nu este necesară.
  • Inteligență, abilități de comunicare, bunăvoință, atitudine pozitivă.

Noi vom oferi:

  • Lucru într-o echipă de oameni care își iubesc meseria;
  • Plata la timp a salariului;
  • Se plătește perioada de adaptare de 14 zile;
  • Programul de lucru este convenabil 5/2, de la 9 la 18;
  • Alimentație gratuită;
  • Vizitarea gratuită Aquacity odată în lună.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!

CV-ul tău va fi revizuit în termen de 1 zi. Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md   și te vom contacta. 079 88 22 99

VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, ci un întreg oraș de distracții.

Este cel mai mare Aquacity din țară

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
079882299
hr@aquacity.md