Опубликовано вчера

Recepționist/ă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Căutăm o persoană pentru postul de recepționist/ă gata să se alăture echipei și să contribuie la dezvoltarea unei bune imagini a centrului nostru.

Oferim:

  • Echipă prietenoasă și susținătoare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională continua
  • Acces la serviciile prestate în centrul nostru
  • Pachet social deplin și salariu atractiv.
  • Loc de muncă confortabil
  • Gustoșenii: cafea, dulciuri și cărți interesante pentru o atmosferă plăcută.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Abilități bune în comunicare
  • Abilități dezvoltate de organizare și planificare
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
  • Utilizator avansat de PC
  • Abilitatea de a lucra în echipă și implicare în procesul de dezvoltare al domeniului.
  • Experiența prezintă un avantaj

Responsabilități:

  • Întâmpinarea și consultarea pacienților referitor la serviciile care le prestăm
  • Preluarea apelurilor telefonice și a corespondenței de pe rețelele de socializare
  • Prorogramarea și redirecționareai pacienților către specialiștii Kineto4life
  • Înregistrarea pacienților nou-veniți în baza de date
  • Încasara banilor pentru serviciile acordate

Te așteptăm cu drag să ne contactezi.

Cum să Aplicați: Expediați CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail kineto4life@gmail.com . Menționați în subiectul e-mailului "Recepționist".

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o comunitate dedicată să promoveze sănătatea și bunăstarea!

Mulțumim pentru interesul manifestat, Echipa Kineto4Life.

О компании

Suntem o echipă tânără de specialiști, cu studii superioare, conform standardelor internaționale și naționale în domeniul kinetoterapiei și terapiei manuale. Te invităm în centrul nostru pentru a-ți îmbunătăți calitatea vieții.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, Alecu Russo 15
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?