Опубликовано вчера

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

[показать номер]52602401-38d3-4322-ae8f-8e6a373fed9a">Angajăm un manager de vânzări entuziast și cu abilități de lider! Alătură-te echipei noastre dinamică și ai ocazia să îți pui în valoare cunoștințele și experiența în domeniul vânzărilor.

Dacă ești o persoană pasionată de interacțiunea cu clienții și ai o abilitate de a motiva și ghida o echipă către atingerea obiectivelor, acesta este locul potrivit pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări
  • Planificarea și coordonarea activităților
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare, asigurându-vă că cerințele clienților sunt înțelese și îndeplinite în mod corespunzător.
  • Raportarea regulată a activităților și a progresului către conducerea companiei.
Cerințe:
  • Experiență demonstrată într-o poziție similară
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientat către rezultate și atingerea obiectivelor
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a motiva colegii
  • Permis de conducere și disponibilitate pentru lucru în teritoriu.
  • Cunoașterea  limbilor română și rusă
Oferim un mediu de lucru stimulant, cu posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un domeniu plin de provocări și o echipă profesionistă gata să te susțină în atingerea obiectivelor.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: resurseumane@dlr.md  sau să sune la numărul de telefon [показать номер]078770412.
Отправить резюме

О компании

Compania DLR Construct este prezentă din anul 2013 pe piața Republicii Moldova. Suntem pasionați de domeniu confecționării lucrărilor metalice și ne bucurăm pentru fiecare client pe care-l facem fericit cu ajutorul lucrărilor metalice pe care le executăm. În tot acest răstimp am obținut o  vastă experiență și colaborare atât cu  persoane fizice cât și juridice, de aceea suntem gata pentru orice provocare!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, or. Stăuceni, str. Mateevici 67 A
Кишинёв, Buiucani, Alba Iulia 188

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?