Publicat Ieri

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

[vezi telefon]52602401-38d3-4322-ae8f-8e6a373fed9a">Angajăm un manager de vânzări entuziast și cu abilități de lider! Alătură-te echipei noastre dinamică și ai ocazia să îți pui în valoare cunoștințele și experiența în domeniul vânzărilor.

Dacă ești o persoană pasionată de interacțiunea cu clienții și ai o abilitate de a motiva și ghida o echipă către atingerea obiectivelor, acesta este locul potrivit pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări
  • Planificarea și coordonarea activităților
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare, asigurându-vă că cerințele clienților sunt înțelese și îndeplinite în mod corespunzător.
  • Raportarea regulată a activităților și a progresului către conducerea companiei.
Cerințe:
  • Experiență demonstrată într-o poziție similară
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientat către rezultate și atingerea obiectivelor
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a motiva colegii
  • Permis de conducere și disponibilitate pentru lucru în teritoriu.
  • Cunoașterea  limbilor română și rusă
Oferim un mediu de lucru stimulant, cu posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un domeniu plin de provocări și o echipă profesionistă gata să te susțină în atingerea obiectivelor.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: resurseumane@dlr.md  sau să sune la numărul de telefon [vezi telefon]078770412.
Trimite CV

Despre companie

Compania DLR Construct este prezentă din anul 2013 pe piața Republicii Moldova. Suntem pasionați de domeniu confecționării lucrărilor metalice și ne bucurăm pentru fiecare client pe care-l facem fericit cu ajutorul lucrărilor metalice pe care le executăm. În tot acest răstimp am obținut o  vastă experiență și colaborare atât cu  persoane fizice cât și juridice, de aceea suntem gata pentru orice provocare!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Adresele postului vacant:
Chișinău, or. Stăuceni, str. Mateevici 67 A
Chișinău, Buiucani, Alba Iulia 188