Опубликовано сегодня

Manager de oficiu

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Старая почта

Описание вакансии

Cerinţe:

  • Studii superioare - preferabil în unul dintre domeniile:(economie, drept, business şi administrare, administraţie publică);
  • Experienţa de muncă pe un post similar de la 1 an;
  • Cunoştinţe de operare PC - nivel avansat;
  • Cunoştinţe de limba rusă şi limba română  - la nivel conversaţional;
  • Cunoştinţe de utilizare a Pachetului MicroSoft Office (Word, Excel) - nivel avansat;
  • Programul de lucru: 08:00 - 18:00, de Luni până Vineri.

Responsabilităţi:

  • Va îndeplini o serie de sarcini administrative (de ex. va lucra cu actele, va fi responsabil de semnarea/ sigilarea/ predare actelor persoanelor juridice);
  • Va acorda suport persoanelor juridice despre produsele materiale de construcţie şi starea curentă a acestora, (de ex. starea comenzilor materiale de constucţie la momentul prezent, statutul comenzii: livrat/returnat/defect/schimbat);
  • Va raporta periodic şi la solicitarea supervizorului ierarhic situaţia actuală a colaborării dintre companie şi compania parteneră;
  • Va duce evidenţa stocurilor (de ex. va duce evidenţa stocului de marfă, va duce evidenţa mărfii care se află în suprastoc, va corecta stocurile);
  • Va colabora activ cu personalul de la depozit;
  • Va crea oferte individuale pentru clienţii companiei.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei;
  • Angajare oficială şi pachet social deplin.
Locul de muncă se află pe: str. Constructorilor nr. 1

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următoarul număr de telefon: +[показать номер]37362193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.
Ключевые навыки
Excel Word

О компании

Компания NANU существует на рынке Республики Молдова уже более 16 летявляясь 100% местным бизнесом. В сети магазинов Nanu Market можно найти товары для строительства и ремонта, которые подойдут как профессионалам, так и мастерам-любителям.

Сеть магазинов NANU Market предлагает огромный спектр товаров самых разнообразных категорий: строительство, инструменты, сад, электротовары, сантехника, интерьер, отопление и водоснабжение, дом и кухня, подарки и украшения.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Constructorilor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?