Publicat azi

Manager de oficiu

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  • Studii superioare - preferabil în unul dintre domeniile:(economie, drept, business şi administrare, administraţie publică);
  • Experienţa de muncă pe un post similar de la 1 an;
  • Cunoştinţe de operare PC - nivel avansat;
  • Cunoştinţe de limba rusă şi limba română  - la nivel conversaţional;
  • Cunoştinţe de utilizare a Pachetului MicroSoft Office (Word, Excel) - nivel avansat;
  • Programul de lucru: 08:00 - 18:00, de Luni până Vineri.

Responsabilităţi:

  • Va îndeplini o serie de sarcini administrative (de ex. va lucra cu actele, va fi responsabil de semnarea/ sigilarea/ predare actelor persoanelor juridice);
  • Va acorda suport persoanelor juridice despre produsele materiale de construcţie şi starea curentă a acestora, (de ex. starea comenzilor materiale de constucţie la momentul prezent, statutul comenzii: livrat/returnat/defect/schimbat);
  • Va raporta periodic şi la solicitarea supervizorului ierarhic situaţia actuală a colaborării dintre companie şi compania parteneră;
  • Va duce evidenţa stocurilor (de ex. va duce evidenţa stocului de marfă, va duce evidenţa mărfii care se află în suprastoc, va corecta stocurile);
  • Va colabora activ cu personalul de la depozit;
  • Va crea oferte individuale pentru clienţii companiei.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei;
  • Angajare oficială şi pachet social deplin.
Locul de muncă se află pe: str. Constructorilor nr. 1

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următoarul număr de telefon: +[vezi telefon]37362193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.
Abilități cheie
Excel Word

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1